Коронавірус: в Україні вже 26 інфікованих

Коронавірус: в Україні вже 26 інфікованих

Поширення коронавірусу Україною зростає в арифметичній прогресії, серед інфікованих не тільки туристи із закордону. Повідомляє МОЗ України.

Так, вчора були підтверджені 2 нових випадки зараження у Дніпропетровській області. Обидва пацієнти нещодавно повернулися із-за кордону. Нарізі вони почувають себе добре. Медики встановлюють усі контакти, які могли мати інфіковані, таких людей обстежать та ізолюють.

Ще один випадок підтвердився у 56-річної жінки з Івано-Франківську, але на жаль він виявився летальним. Це вже 3 випадок смерті через коронавірус в країні.

«Пацієнтка поступила в лікарню у важкому стані. Тривалий час вона займалась самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації, ще до отримання результатів тесту на COVID-19» - йдеться у повідомлені МОЗ.

Та у Чернівцях зафіксовано 5 нових випадків коронавірусної хвороби. Кількість інфікованих там зросла до 15 осіб. Серед нових хворих є люди, які контактували вже раніше з інфікованими.

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі