Корупція по-запорізьки, гроші на лікарню та автомобілі за 2 мільйона: підсумки дня

Корупція по-запорізьки, гроші на лікарню та автомобілі за 2 мільйона: підсумки дня

Найголовніше за 9 грудня

Корупція по-запорізьки: ТОП-5 одіозних схем

Україні - 28. Та викорінити корупцію держава досі не в змозі. Українці не одноразово проходили соціальні опитування, результати яких свідчили про занепокоєність громадянами цією проблемою. До влади постійно приходять нові люди, які обіцяють поводитися чесно щодо українців, але більшість представників політичних сил згодом стають причетними до зловживання службовим становищем. Це стосується не тільки влади, але й будь-якої державної установи: навчальних закладів, лікарень, підприємств, банки та ін. Продовжуючи розвивати вказану тему, приурочену до Дня боротьби з корупцією, журналісти видання "Факти Запоріжжя" підготували ТОП-5 корупційних схем Запорізької області. Більше тут.

Антикорупційний дайджест: як запорізькі персоналії примножують свої активи?

 9 грудня за ініціативою ООН відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією (International Day Against Corruption). В цей день у 2003 році в мексиканському місті Меріда підписали Конвенцію ООН проти корупції. Документ зобов'язує держави, які підписали його, оголосити карним злочином хабарі, розкрадання бюджетних коштів і відмивання корупційних доходів. За допомогою проекту Канцелярської сотні — «Декларації» ми проаналізували декларації чиновників та депутатів Запорізького краю. Більше тут.

Запорізькі посадовці збирали гроші на лікарню чи застілля?

На минулих вихідних частина «вершків суспільства» Запоріжжя запалювали під «золотых яичек перезвон» від Потапа та гурту «Mozgi» в палаці «Юність». Ми вже писали про те, що 7 грудня благодійний фонд «Бути добру» влаштував "прийом" для підприємців міста, мета – зібрати грошовий еквівалент на допомогу обласній інфекційній клінічній лікарні. Захід пройшов під патронатом голови області Віталія Туринка, а підтримати "благородну месію" вирішив перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов, який приїхав у Запоріжжя продемонструвати місцевому бізнесу підтримку Віталія Туринка з боку Зе-команди. Більше тут.

Як благодійний вечір посприяв у підготовці до місцевих виборів-2020 в Запоріжжі?

Протягом грудня всі великі підприємства Запоріжжя отримали листи від благодійного фонду «Бутидобру» із проханням перерахувати благодійні внески, які будуть використані для заміни дверних блоків та проведення ремонту у комунальній установі «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради. Підприємці, які відгукнулись на прохання та погодились допомогти, були запрошені 7 грудня на благодійний вечір, який відбувся у приміщенні концертної зали ім. М. І. Глінки. За нашою інформацією, сума благодійного внеску розпочиналась від 10 тисяч гривень. Більше тут.

Запорізький облавтодор придбає собі автомобілі за більш ніж 2 мільйони гривень

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області замовила автомобілі на загальну вартість 2 277 059 мільйонів гривень. Від так на службу автодоріг дорожники, в електронній системі "Прозоро", замовили автомобілі Hyundai Santa Fe у комплектації Prestige та 2 автомобілі Renault Duster. Більше тут.

У Запоріжжі дебатували про академічну доброчесність

У суботу, 7 грудня у Запоріжжі пройшов дебатний турнір на тему академічної доброчесності серед запорізьких студентів.  Організаторами стали представники Запорізького відділення федерації дебатів України. Перед початком турніру для молоді провели бліц-тренінг. Координаторка всеукраїнського проєкту SAIUP "Сприяння академічної доброчесності" Анастасія Долгополова розповіла які аспекти входять до цього поняття і чому це важливо не тільки для української освіти, але й для майбутнього нашої країни. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі