Корупція в "Енергоатомі", авто депутатки за 2 мільйони та поліцейські закупівлі: підсумки дня у Запоріжжі

Корупція в 'Енергоатомі', авто депутатки за 2 мільйони та поліцейські закупівлі: підсумки дня у Запоріжжі

Про найважливіше 26 травня.

Запорізька міська рада погодилась віддати службову квартиру поліцейському

На сайті Запорізької міської ради з’явився проєкт рішення щодо розподілу службової однокімнатної квартири №3 по бульвару Гвардійському, яку нададуть співробітнику правоохоронних органів. (Читати)

Крісло мера, 70 земельних ділянок та сімейний підряд: голова Кам'янка-Дніпровська звітує про статки

Для мешканців Запоріжжя та області добре відомий факт, що регіон славиться своїми сільгосп виготовленням, агропромисловістю та фермерством. З невеличким перебільшенням можна сказати, що "годувати" українців наша прерогатива. Одним із родючих регіонів є Кам’янка – Дніпровський район, який здебільшого займається вирощенням овочів та зернових. Як ніхто про плодючість місцевих земель знає міський голова – Володимир Антоненко, який має у своїх запасах 70 земельних ділянок різною площею. Тож якими статками ще володіє мер, будемо розбиратись у його щорічній декларації. (Читати)

Попри енергетичну кризу в Україні - корупцію в «Енергоатомі» ніхто не скасовував

Поки вся увага України прикута до глобальних проблем енергоринку країни та ДП «НАЕК «Енергоатом», у зв’язку з енергетичною кризою, здається, спільнота забула, що відбувається на безпосередньо самих АЕС. Зокрема, як відбуваються призначення посадовців на керівні посади державного підприємства, а точніше їх просування вгору, попри фактично скоєні ними адміністративні правопорушення пов’язані з корупцією. (Читати)

Авто за 2 мільйони та спадщина: що містить декларація депутатки Запорізької облради

Нещодавно депутатка Запорізької облради Раїса Чухрай від фракції "Нова політика" подала декларацію за 2019 рік. Можливо, документ і не викликав би сумнівів, якби не придбана минулого року легкова автівка за невиправдану вартість. (Читати)

Поліція з відмичками йде до вас: ГУНП у Запорізькій області придбало відмички

Стаття 30 Конституції України гарантує кожному недоторканність житла, за незаконне проникнення до житла чи до іншого володіння особи законом передбачена кримінальна відповідальність, захист законних прав громадян покладено на правоохоронні органи. (Читати)

Запорізька міськрада затвердила план роботи виконкому на III квартал: вимоги та заходи

Міський голова Володимир Буряк підписав план роботи виконавчого комітету міськради на III квартал 2020 року.  (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі