Корупційна складова декларації Кривохатька, подвійні стандарти Туринка, запорізький комфорт та критика губернатора: підсумки дня

Корупційна складова декларації Кривохатька, подвійні стандарти Туринка, запорізький комфорт та критика губернатора: підсумки дня

Про найважливіше 4 жовтня.

«Корупційна складова» у декларації екснардепа Кривохатька: НАЗК має зауваження

Сьогодні, 4 жовтня 2019 року, на засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції було затверджено обґрунтований висновок щодо виявлення ознак правопорушення, пов’язаного з корупцією та направлення до Національного антикорупційного бюро України рішення «Про результати здійснення повної перевірки особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік, поданої Кривохатько Вадимом Вікторовичем, народним депутатом України VIII скликання». (Читати)

Рух вантажівного транспорту через ДніпроГЕС не відновлять

Губернатор Запорізької області Віталій Туринок провів нараду з питань обмеження руху вантажного транспорту. Про це повідомляється на офіційному сайті Запорізької облдержадміністрації. На засіданні Віталій Туринок запропонував зберегти заборону руху великогабаритного транспорту через греблю ДніпроГЕС для того, щоб зберегти дорожнє покриття хоча б на найближчі роки. (Читати)

Підконтрольні «Запоріжсталі» депутати ігнорують зловживання «дорожників» задля преференцій для шефа

У травні поточного року ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» провело ремонт автомобільної дороги О-080789 Запоріжжя – Біленьке. Ця тема детально висвітлена в окремій публікації про так званий «дембельський акорд» ексгубернатора Запорізької області Костянтина Бриля, який перед своїм звільненням прийняв і оплатив проведений за один місяць ремонт автошляху, протяжністю 10,4 км та вартістю понад 82 млн гривень. (Читати)

Помічник депутата "Слуги народу" розкритикував запорізького губернатора

Голова ЗОДА Віталій Туринок виступив на 32-їй сесій Запорізької міськради з обіцянкою "вибити" 3 млрд гривень на будівництво мостів. Але на заяву губернатора вже встигли розкритикувати, і не абихто, а помічник Зе-депутата. Про це повідомляє "Люстратор. Запоріжжя". (Читати)

Подвійні стандарти голови Запорізької ОДА: говорить одне, а робить - інше?

Ця ініціатива, мабуть, з’явилася в пана Туринка з причин заохочення виключно тих керівників, які дійсно на це заслуговують. І це справедливо, але як виявилось — лише на перший погляд. Крім того, раніше у своєму виступі на сесії обласної ради Віталій Туринок публічно заявив про неефективну роботу Департаменту капітального будівництва ОДА, його очолює Сергій Бєлєвцов. До слова, голова області навіть пообіцяв прийняти кадрові рішення відносно керівників Департаменту. (Читати)

Найкомфортніші міста: Запоріжжя посіло шосте місце у рейтингу

Видання "Фокус" підготувало традиційний рейтинг найкомфортніших міст України. Запоріжжя посіло шосту позицію у списку, поступившись Києву, Хмельницькому, Львову, Полтаві та Вінниці. Рейтинг складений за 17 параметрами, об'єднаними у 7 груп (економіка, робота та кар'єра, фінансова активність, екологія, демографія, криміногенна обстановка та інфраструктура). (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі