Корупція бізнесмена, звільнення голови РДА, заборонені прийоми Туринка та Олесь Барліг з квір-п'єсами: підсумки дня у Запоріжжі

Корупція бізнесмена, звільнення голови РДА, заборонені прийоми Туринка та  Олесь Барліг з квір-п'єсами: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 11 жовтня.

Корупційна знахідка: як на Запоріжжі «спритний» підприємець сумнівні фірми штампує

Ми розповідали у попередніх публікаціях про ймовірне здійснення порушення чинного законодавства з боку посадових осіб комунального підприємства «Міська молочна кухня» Енергодарської міської ради під час укладання договорів підряду з ТОВ «Спецремторг». Але спритні бізнесмени «не топцюються на місці». Так, 29 серпня поточного року Леонід Перловський за місцем свого мешкання зареєстрував ще одну фірму, за даними сервісу моніторингу реєстраційних даних українських компаній Опендатабот ТОВ «БРП Спецбуд» займається покрівельними роботами. (Читати)

Президент України звільнив голову РДА із Запорізької області, звинуваченого у хабарництві

Президент України Володимир Зеленський видав розпорядження про звільнення голови Кам'янсько-Дніпровської районної державної адміністрації. Відповідне розпорядження з'явилось на офіційному сайті лідера держави. (Читати)

Новий очільник Запорізької ОДА вдається до заборонених прийомів

Триває протистояння голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка і директора Департаменту екології та природних ресурсів Віталія Гордієнка. У розпорядженні видання опинився лист, який надійшов на ім’я голови ОДА від УСБУ в Запорізькій області. Зазначимо, що за інформацією джерел, надходження даного листа було ініційоване особисто Віталієм Туринком з метою посилення тиску на Віталія Гордієнка. (Читати)

Запоріжани просять заборонити проїзд пенсіонерів у години пік

Місцева мешканка опублікувала на сайті електронних петицій прохання про заборону пенсіонерам безкоштовно їздити у громадському транспорті в годину пік. Петиція набрала майже 600 підписів. (Читати)

Новаторські підходи очільника Запорізької області в дії

Ініціатором новаторського підходу став голова Запорізької ОДА Віталій Туринок. Так, з 10 жовтня всі директори Департаментів ЗОДА повідомлені, про те що змінився порядок виплат бюджетних коштів за виконання робіт та послуг. Відтепер, для «унеможливлення корупції» всі платежі вносяться до єдиного реєстру із зазначенням: підрядника, типу робіт або послуг та суми. Перерахування здійснюють лише на рахунки тих підприємств — навпроти яких Віталій Туринок особисто поставить "галочку". Про це виданню стало відомо з особистих джерел. (Читати)

"Письменники - не генератори правди для щоденного юзання", - інтерв'ю з поетом і драматургом Олесем Барлігом

Олесь Барліг - поет і драматург. Одна з останніх книжок, що вийшла – збірка квір-п’єс «Звірі подивляться замість тебе» із різними за своїми ідеями текстами.  Крім того, Олесь професійно займається практичною магією, має досвід публічних виступів про квір-культуру та пише дисертацію про тілесність у сучасній медіакультурі. Нас зацікавила постать таємничого письменника, саме тому у сьогоднішньому епізоді - інтерв'ю з Олесем Барлігом. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі