Корупційні ексцеси голови Запорізької області, права по-новому, як працює система "відкатів": підсумки Запоріжжя

Корупційні ексцеси голови Запорізької області, права по-новому, як працює система 'відкатів': підсумки Запоріжжя

Про найголовніше!

Голову Запорізької ОДА невдовзі можуть відсторонити від посади у зв’язку з корупцією?

Національне агентство з питань державної служби України підозрює голову Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Туринка в корупції.

Агентство направило такі висновки офіційним листом на адресу Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях та Віталію Гордієнку, який оскаржував розпорядчий документ Туринка про його відсторонення. Більше тут.

Водійські права видаватимуть по-новому: чого чекати запоріжцям

В Україні набрали чинності нові правила видачі водійських прав. Про це повідомляє прес-служба Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ. Зміни стосуються, перш за все, майбутніх водіїв і автошкіл і покликані зменшити адміністративний тиск в сфері підготовки водіїв. Більше тут.

Будівництво амбулаторій на Запоріжжі у стадії «потрібен відкат»

Запорізька область у рамках децентралізації отримала 120 млн грн на будівництво амбулаторій і ФАПів у сільській місцевості, проєкт повинен бути реалізований впродовж 2018-2019 рр. коштом субвенції на розвиток сільської медицини.

Загальний обсяг фінансування коштом субвенції на ці об’єкти у 2018 році становить 70 млн грн, у 2019 році - 50 млн грн. Більше тут.

Як на Запоріжжі чиновникам автівки втридорога купують

Нещодавно заступнику директора КП «Місьзеленбуд» в Енергодарі прострелили лобове скло авто. Крім того, чиновник пообіцяв винагороду для того, хто має інформацію про місцеперебування зловмисника у розмірі 10 тис. грн.

Зазначимо, Тарас Жирош обіймає посаду заступника директора, та, однак, пересувається він на достатньо дорогому авто. Більше тут.

У Запоріжжі громадськість вкрай незадоволена екологією, дорогами та тарифами

37% містян хвилює екологія Запоріжжя та 32% - не задоволені дорогами. Репрезентативну вибірку оприлюднила група соціологічних досліджень "Idependent researching group".

Основні завдання дослідження: оцінка діяльності керівників органів влади, рейтинг найбільш шанованих та авторитетних людей Запоріжжя, Ставлення до кандидатури на пост мера міста Руслана Ханумака та найбільш актуальні питання за версією запоріжан. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі