Корупційний тендер, причина відсторонення Гордієнка, коригування проєкту мостів і спалах африканської чуми: підсумки дня у Запоріжжі

Корупційний тендер, причина відсторонення Гордієнка, коригування проєкту мостів і спалах африканської чуми: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 25 вересня.

За корегування проекту мостів у Запоріжжі вже сплачено майже 23 млн гривень

Наші журналісти з’ясували, що на сьогодні Службою автомобільних доріг у Запорізькій області за надання послуг з коригування стадії «Проект» об’єкту «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі» на розрахункові рахунки товариства з додатковою відповідальністю «Інститут Дніпродіпротранс» перераховано 22 955 568 грн. (Читати)

Депутати міськради Запоріжжя побачили ознаки корупції у тендері від "ЕЛУАШ"

На 43-й сесії Запорізької міської ради депутати побачили можливу корупційну схему у тендері від комунального підприємства "ЕЛУАШ", який стосується завдання на детальне інженерно-технічне обстеження з оцінкою технічного стану та експлуатаційної придатності двох гаражів підприємства загальною вартістю у 252 тисячі гривень. (Читати)

Відсторонення від посади головного еколога Запорізької області пов’язане із Молочним лиманом – офіційно

Службове розслідування щодо директора Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації Віталія Гордієнка розпочате з метою встановити обставини, які призвели до фактичного невиконання робіт з будівництва з’єднувального каналу між Молочним лиманом та Азовським морем у 2017 році. (Читати)

У Запоріжжі зафіксували спалах африканської чуми свиней: спалено 500 тонн м'яса (оновлено)

На території Запорізької області зафіксовано новий потужний спалах африканської чуми свиней – постраждало село Веселий Гай Новомиколаївського району. (Читати)

Репресії, корупція, тиск: лікарі 5-ї міської лікарні Запоріжжя на сесії вимагали звільнити головного лікаря

На 43-й сесії міської Ради Запоріжжя кілька депутатів виступили із вимогої терміново розглянути ситуацію, яка склалася навколо 5-ї міської лікарні. Зокрема, про складну ситуацію заявили депутати Віталій Рябцев ("Батьківщина") та Дмитро Сірий (позафракційний). (Читати)

У Запоріжжі перенесли суд над вбивцею Анастасії Ковальової

Сьогодні, 25 вересня, у Шевченківському районному суді Запоріжжя розпочалося підготовче засідання над Чайковським В.А.. Нагадаємо, хлопець влітку поточного року облив бензином та підпалив свою дівчину Настю Ковальову. Від отриманих опіків тіла вона померла в лікарні. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі