Колишній автомобілебудівний завод труїть запоріжан

Колишній автомобілебудівний завод труїть запоріжан

У Запоріжжі власники  колишнього автомобілебудівного заводу №402 труять мешканців Шевченківського району спалюванням жирових та хімічних відходів.

Про це повідомляє Голос Запоріжжя

Мешканці Шевченківського району, вже 2,5 роки намагаються побачити приватників, які орендують територію колишнього автомобілебудівного заводу. За словами людей, там знаходяться цистерни з відходами тварин, частину яких переробляють на мило, а залишки спалюють, як і хімічні відходи у пластикових посудинах та ацетонові фільтри. Їдкий дим розповсюджується по окрузі, через що місцеві скаржаться на запаморочення, та слабкість. 


Ініціативна група подала звернення до голови Держсанепідслужби у Запорізькій області про перевірку закладу, на що отримали відповідь від Михайла Тєрєхова,очільника ЗОЛЦ, що їх служба не може приймати звернення від приватних осіб, тим паче  вночі, коли спалюють відходи, вони просто не працюють.


Власник підприємства, у свою чергу, заперечує свою причетність до спалювання відходів, і нарікає на некомпетентність людей, які "не розуміють, що взагалі відбувається".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі