КП "Титан" ігнорує звернення встановити тенісні столи у запорізькому парку

КП 'Титан' ігнорує звернення встановити тенісні столи у запорізькому парку

До нашої редакції звернулася небайдужа запоріжанка Аліна. Вона разом з активними мешканцями Запоріжжя має бажання встановити нові тенісні столи у парку Перемоги та влітку проводити спортивні турніри. З цією метою Аліна звернулася до Комунального підприємства «Титан», в межах діяльності якого знаходиться зазначений парк, однак КП проігнорувало звернення запоріжанки, коштом податків якої й утримується міське підприємство.

Запоріжани, що вже втратили надію, що на їх звернення відреагують самотужки розкрутили кришки тенісних столів, щоб перевернути їх іншою стороною догори. Як бачимо на фото таке «оновлення», на жаль, не сильно допомогло покращити ситуацію.

Просимо місцевих посадовців та КП «Титан» звернути увагу на заявлені потреби громадськості, яка «спонсорує» зі своїх податків  Вашу діяльність. До того ж містяни самі готові організовувати розвивальні та цікаві заходи, які сприятимуть популяризації спорту та здорового способу життя у місті. Будьте ласкаві, забезпечте хоча б матеріально-технічну підтримку.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі