Кращі громади Запоріжжя,"наші" у Болгарії та кадрові перестановки у прокуратурі: підсумки дня

Кращі громади Запоріжжя,'наші' у Болгарії та кадрові перестановки у прокуратурі: підсумки дня

Найголовніше за 13 січня

Запорізький чиновник придбав квартиру у Болгарії

Заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Шевченко Сергій Олександрович задекларував придбання квартири, загальною площею 30,81 м²,  вартістю 393 856 грн, начебто, звичайна новина, але придбана нерухомість знаходиться у Республіці Болгарія. Чиновник придбав нерухомість у Владислава Сартакова. Більше тут.

Кадрові перестановки в обласній прокуратурі: реструктизація в дії

Прокуратура Запорізької області продовжує чекати на штатний розклад, який передбачає скорочення атестованих прокурорських посад до 56 одиниць. У зв'язку з цим на минулому тижні прокурором області Володимиром Калюгою було призначено лише одного начальника апарату та двох заступників. Наразі "куратором" поліції призначено Сергія Спильника, який досі поєднує нову посаду з керівництвом профсоюзами. Однак нещодавно вищі судові інстанції відновили на посаді першого заступника прокурора Тараса Дяченка. Тому тепер цю посаду тимчасово обіймають дві людини. Більше тут.

Суд зобов'язав ДБР розслідувати справу очільника Запорізької облради та судді КСУ

Шевченківський районний суд м. Києва зобов'язав Державне бюро розслідувань розпочати розгляд справи стосовно вимагання хабаря суддею КСУ та групою зв'язаних осіб.  2-го вересня 2019 року голова ГО "ВО "Автомайдан" подав звернення до суду про вчинення злочину колишнім головою апеляційного суду Запорізької області Городовенком В.В., у той час суддею  КСУ, начальником територіального управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області Бєліковою І.В., головою запорізької облради Самардаком Г.В. та окремими суддями Запорізької області. Більше тут.

Громади Запорізької області увійшли у ТОП-200 найкращих в Україні

Фондом "Регіонального центру економічних досліджень та підтримки бізнесу", сформовано рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України, до списку якого потрапили громади Запоріжжя. Більше тут.

У Росії сталася автокатастрофа, у якій загинула запоріжанка

У Росії в Орловській області сталася ДТП, за участю мікроавтобуса та автомобіля Renault Megane, у якому загинула мешканка Мелітопольського району. Більше тут.

Правоохоронці затримали запоріжанина, який займався сутенерством

У Запоріжжі затримали чоловіка, який займався звідництвом, шляхом надання повій клієнтам для отримання послуг сексуального характеру за грошову винагороду. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі