Кредит міської ради, зарплатня чиновників ЗОДА, екологія Запоріжжя: підсумки дня

Кредит міської ради, зарплатня чиновників ЗОДА, екологія Запоріжжя: підсумки дня

Про найцікавіше 28 жовтня.

У Запоріжжі міська влада планує взяти у кредит 55 млн доларів

Так, 23 жовтня на офіційній сторінці Запорізької міської ради з’явився проєкт рішення виконкому «Про співробітництво з Міжнародною фінансовою корпорацією («IFC») (Уточнено. Оприлюднено 02.10.2019 та 07.10.2019) у якому представлений проєкт договору (мандатного листа) з Міжнародною фінансовою корпорацією («IFC»). (Читати)

Офіційно: Скільки заробляють голова та заступники Запорізької ОДА?

Місцевих мешканців завжди цікавить питання про офіційну зарплатню чиновників, адже часто майно посадовців має "захмарну" вартість. Та дійсно, розмір заробітної плати деяких представників «верхівки» облдержадміністрації викликає сумніви. Редакція видання "Факти Запоріжжя" звернулася до ЗОДА з проханням надати інформацію про зарплатню голови, заступників та керівника апарату установи за вересень 2019 року. Надісланий документ виявився не без родзинок. (Читати)

Стан екології Запоріжжя вже відчутно на запах

Нині все більше уваги прикуто до їдкого запаху, переважно розповсюдженого на території Хортицького району. У минулі вихідні географія смороду поширилась на весь Правий берег міста та частково до центру. З цього приводу 27 жовтня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. Попередньо перевірили стан колекторів, які могли бути джерелом запаху – аварій не виявлено. Висунуто кілька припущень щодо джерела запаху, але остаточної відповіді поки не має. (Читати)

Кадрова політика голови Запорізької ОДА йде всупереч з позицією Президента?

Анонсовані командою Президента принципи та методи підбору кадрів на посади голів районних адміністрацій, очевидно, повністю проігноровані Віталієм Туринком. Так, Туринок, в рамках політики Президента, публічно представив проєкт «соціальний ліфт» (для підбору кадрів на посади голів РДА), постійно у своїх виступах акцентує увагу на боротьбу з корупцією, - звісно це, так би мовити, для галочки та для замилювання очей Офісу Президента. (Читати)

Запоріжани можуть не турбуватися за відсутність опалення до 4 листопада

За попередньою заявою міського голови Володимира Буряка, 28 жовтня стартує опалювальний сезон. Але, як зазначають працівники концерну "Теплові мережі", повідомляти про проблеми з опаленням у конкретних стояках та квартирах запоріжани зможуть з 4 листопада.  (Читати)

Toronto-TV у Запоріжжі: як пройшла зустріч із журналістами-земляками

У Запоріжжі відбулася лекція на тему "Як успішно жартувати на українському You-Tube". Її провели журналіст Телебачення Торонто Максим Щербина та сценарист і співведучий Анатолій Остапенко. Зустріч була актуальною, оскільки у минулому лектори працювали на Громадському телебаченні у Запоріжжі. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі