Кури та риба: що відбувається в енергодарському пологовому, в якому сталася трагедія?

Кури та риба: що відбувається в енергодарському пологовому, в якому сталася трагедія?

На території запорізького пологового вирощують курей та рибу. Однак, мова про трагедію, що сталася у медзакладі, не йде.

Журналісти видання "Медіа Центр Енергодар" відправились на екскурсію пологовим будинком.

Коридорами медзакладу представників ЗМІ провів завідувач акушерського відділення Валерій Курченко. З приводу самої трагедії він відмовився давати коментарі, адже наразі усі документи вилучені, а кримінальна справа знаходиться на розгляді прокуратури. Однак, медик показав, що відбувається у пологовому.

Валерій Курченко провів відвідувачів технічним поверхом лікарні, який з'єднує декілька медзакладів. Працівники лікарні мають змогу пересуватися підземним проходом на велосипедах. Раніше у виданні повідомляли про те, що на території пологового розводять курей. Ця інформація підтвердилася. Крім того, за словами завідувача, біля медзакладу збираються влаштувати так званий "матусин парк", який і "прикрасять" декоративні курки.

Є на території пологового і територія з басейном, про яку мало хто знає. За словами Валерія Курченка, це система охолодження та резервний запас води для міської ДСНС. Саме там і вирощують курей, рибу та собак. Чи припустимо це на території медзакладу подібного типу - наразі невідомо. Крім того, у парку вирощують гриби.

Запитань з цього приводу багато, а відповідей досі немає. Та головна проблема - смерть жінки та її новонародженої дитини - досі залишається без коментарів та результатів.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі