Курйози по-запорізьки: Як посадові особи мільйони задекларували

Курйози по-запорізьки: Як посадові особи мільйони задекларували

Ми продовжуємо рубрику «Задекларовані та щасливі».

Сьогодні розповімо вам про звичайних мешканців Запорізької області, які задекларували заробітні плати у розмірі понад 10 мільйонів гривень. Чому так вийшло – дізнавайтесь далі.

Першу сходинку обіймає Михайло Білінський, який у 2019 році на посаді начальника енергомеханічної служби ДП «НАЕК «Енергоатом» ВП «Атоменергомаш» отримав заробітну плату у розмірі 56 мільйонів гривень.

Наступним йде старший майстер ЦРБ Відокремленого підрозділу «Запорізька атомна електрична станція» Ігор Вишневський, який отримав 54 мільйони гривень заробітної плати.

Третє місце займає кухар відділення забезпечення Шевченківського РВК м. Запоріжжя, старший солдат Юлія Брильова, яка задекларувала дохід понад 11 мільйонів гривень, зазначимо, що за версією декларанта її мати отримує пенсію у розмірі 3,6 мільйона гривень.

Провідний юрисконсульт Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Ольга Івлєва за основним місцем роботи отримала майже 14 мільйонів гривень.

На останній сходинці знаходиться інспектор Головного управління «Національної поліції» в Запорізькій області Володимир Точилін, який задекларував отримання 5,6 мільйона гривень заробітної плати від військової частини 3026 «Національної гвардії України» та 3,5 мільйони гривень від ТОВ «Епіцентр К» м. Запоріжжя.

Як бачимо, у реєстрі НАЗК вистачає декларацій посадових осіб, які обіймають звичайні посади, але отримують багатомільйонні зарплати. Нам зрозуміло, що мова йде про звичайні помилки, суб’єкти декларування вказали отримані суми повністю, з копійками, а механізми НАЗК перетворили їх на мільйонерів. Від помилок не застраховані навіть провідні юрисконсульти та поліціянти.

Радимо всім під час заповнення декларації бути уважними, а тим хто вже подав декларацію за минулий рік, пропонуємо перевірити вказану інформацію та у разі виявлення помилок подати до НАЗК виправлену декларацію.

Зазначимо, що формально, правоохоронні органи за такі помилки можуть притягнути декларантів до кримінальної або адміністративної відповідальності за декларування недостовірної інформації.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі