Курйози запорізької влади: міськрада хвилюється за тексти проєктів рішень?

Курйози запорізької влади: міськрада хвилюється за тексти проєктів рішень?

Запорізька міська рада працює, не покладаючи рук. Офіційний сайт установи лише встигає поповнюватися новими проєктами рішень. Та один із документів викликав подив у наших журналістів.

11 лютого на порталі міськради було оприлюднено проєкт "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради “Про надання дозволу на списання об'єктів права комунальної власності”. Здавалось, серйозний і змістовний документ, який буде інформативним для громади. Та не так сталось, як гадалось.

Виконавчий комітет просто вирішив підправити помилки у тексті та звернути увагу на вимову окремих слів. Так, по тексту рішення постановлено виключити слова “комунальне підприємство Наше місто” Запорізької міської ради”. Крім того, виконком звернув увагу на те, що у додатку до рішення замість слів “КП “Наше місто” слід читати “комунальне підприємство “Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №7”.

І все це замість того, щоб займатися більш важливими питаннями. Наприклад, у міській раді могли витратити цей час на вирішення проблеми будівництва аптеки, яке затягують вже протягом 5 років. Рішення про передачу земельної ділянки фірмі так і не було прийнято, внаслідок чого місцевий суд визнав муніципалітет у бездіяльності.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі