Цвіте та пахне: Бородинський мікрорайон Запоріжжя заполонила амброзія

Цвіте та пахне: Бородинський мікрорайон Запоріжжя заполонила амброзія

Міська влада воліє "не бачити" ділянки, які є розсадниками небезпечних алергенів.

Амброзія – один із потужних чинників алергії у Запоріжжі, поряд із заводськими викидами та пуха тополь. Влада Запоріжжя бореться із ним за допомогою цілого арсенала засобів – фітоценоз, газонокосарки, хімічні речовини, не вистачає, мабуть, лише вогнеметів та коврових бомбардувань.

Але у деяких місцях, пише "Голос Запоріжжя", щось пішло не до того степу, і шкідлива рослина – виробник алергенів спокійнісінько собі розквітає та пахне, приносячи людям "щастя-здоров'я". Наприклад, великі скупчення бур'яну зафіксовано у Бородинському мікрорайоні на Правому березі.

Найбільший розсадник амброзії на Бородинському знаходиться поблизу зупинки громадського транспорту на вул. Професора Толока (Маршала Чуйкова), де цієї амброзії вже справжні плантації. Місцеві мешканці неодноразово зверталися до влади із проханням винищити розсадник алергії, але їхні звернення ігноруються.

Чому комунальні служби пропустили таку величезну ділянку амброзії, та за яким принципом обираються території, які будуть чистити від шкідника – теж незрозуміло. Але будемо сподіватися, що до влади все ж вдасться достукатися і ділянку з утворювачем алергенів буде зачищено.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі