Легалізація прослушки, новий очільник області, недостовірна декларація і тріщина в ДніпроГЕСі: підсумки дня у Запоріжжі

Легалізація прослушки, новий очільник області, недостовірна декларація і тріщина в ДніпроГЕСі: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше та найцікавіше 5 вересня.

ДБР закликала легалізувати прослушку: подробиці

Оголошено конкурс на 268 вакантних посад в оперативних підрозділах центрального апарату Державного бюро розслідувань. Прийматимуть документи до 26 вересня включно. Взяти участь в конкурсі можуть виключно ті кандидати, які не мають досвіду роботи в правоохоронних органах. (Читати)

Очільник району в Запорізькій області потрапив у корупційний топ-10 від НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції за висновками перевірки декларацій державних посадовців, поданих за 2015, 2016 та 2017 роки, склало та опублікувало традиційний власний рейтинг топ-10 порушників антикорупційного законодавства у межах усієї України. (Читати)

Нового очільника Запорізької області буде представляти перший заступник голови Офісу президента

Перший заступник голови Офісу президента України Сергій Трофімов завтра, 6 вересня, буде представляти запоріжанам новопризначеного очільника Запорізької області, бізнесмена Віталія Туринка. (Читати)

Заступник голови Запорізької облради задекларував недостовірні відомості на значну суму

Ознаки кримінального порушення виявлені Національним агентством з питань запобігання корупції. Загальна сума декларування недостовірних відомостей становить 800 тисяч гривень. (Читати)

У Запоріжжі на ДніпроГЕСі під час ремонтних робіт знайшли тріщину

У Запоріжжі під час проведення ремонту автопереїзду через греблю ДніпроГЕСу ремонтники знайшли тріщину у плиті, яку було покладено ще у 1932 році – під час ще першого будівництва греблі, більше 87 років тому. (Читати)

Брата запорізького депутата Крючкова визнали потерпілим у справі "Ротердам+"

Колишьного народного депутата Дмитра Крючкова, брата запорізького депутата Леоніда Крючкова та фігуранта справи "Ротердам+", у рамках якої його вважають основним свідком проти колишнього президента України Петра Порошенка, визнали потерпілим у якості бенефіціара ТОВ "Баланс груп" у справі проти ПАТ "Центренерго". (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі