Лишився один крок: термінал запорізького аеропорту готовий до відкриття

Лишився один крок: термінал запорізького аеропорту готовий до відкриття

Термінал Міжнародного аеропорту "Запоріжжя" вже збудований і чекає на своє відкриття. Раніше процедуру затягували у Запорізькій ОДА. Однак, запорізький мер отримав довгоочікуваний підпис облдержадміністрації.

Раніше ми повідомляли, що титул будівництва нового пасажирського термінала запорізького аеропорту заходиться на підписі в ЗОДА з квітня поточного року. Як вважає мер, це звичайна бюрократична формальність. Але його не підписували протягом півтора місяця, щоразу повідомляючи нові причини. 

Сьогодні, 27 травня, міський голова поділився новиною про те, що міськрада отримала від облдержадміністрації підписаний титул будівництва нового пасажирського терміналу аеропорту «Запоріжжя». Тепер залишився підпис ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція) й термінал буде готовий приймати пасажирів після відкриття неба.

Нагадаємо, що нещодавно на сайті Запорізької міської ради з’явився проєкт рішення щодо внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 26.09.2018 №25 «Про надання місцевої гарантії». Зміни передбачають, що директор комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» або особа, яка буде виконувати його обов’язки матиме право укладання додаткових угод до чинного кредитного договору від «Укргазбанк», не запитуючі депутатів мерії.

Сума кредиту наразі складає 10 мільйонів доларів, або 265,5 мільйонів гривень по нинішньому курсу. Раніше передбачалось, що сума кредиту становитиме 13 мільйонів, депутати міськради проголосували за те, щоб взяти кредит на 5 років, під 7,5% річних, в якості застави банк запросив у міста комунальну власність, посадовці вирішили залишити центральний стадіон - «Славутич-Арена». Однак банк не дотримуючи слів видав всього 8. 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі