Листування вартістю у мільйони, забудова Сабашука та нові очільники РДА: підсумки дня

Листування вартістю у мільйони, забудова Сабашука та нові очільники РДА: підсумки дня

Найголовніше за 11 грудня

Заступник запорізького губернатора не декларує автівки?

Заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Володимир Тарасенко приїздить на роботу на невідомому транспортному засобі, який не зазначений у поданій декларації посадовця.  Більше тут.

Судова адміністрація в Запорізькій області віддасть 12 мільйонів за поштові марки

5 грудня Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області опублікувало оголошення про проведення переговорної процедури із закупівлі поштових марок, вартістю  понад 12 млн грн. Більше тут.

Скандальна забудова Сабашука: скільки витратить Запоріжжя на фінансування проекту?

Вже неодноразово місцеві та загальнонаціональні ЗМІ розповідали про ситуацію довкола учасників програми «Доступне житло». Люди оформили пільгові кредити на купівлю квартир у забудовника ТОВ ІБК «Рассвет», яке належить колишньому народному депутату Петрові Сабашуку. Запорізьке регіональне управління «Держмолодьжитло» продовжує фінансувати ТОВ ІКБ «Рассвет», пропонуючи містянам придбати квартири у «проблемних»  будинках. Втім ЗРУ «Держмолодьжитло» жодним чином не коментує ситуацію, ігноруючи редакційні запити ЗМІ. Більш того, Кабінет Міністрів України виділив додаткові 200 млн на придбання пільгового житла  учасниками АТО та вимушеними переселенцями. Місцеве управління представництва вже попередило своїх клієнтів про можливість оформити пільговий кредит. Більше тут.

"Не прозора" зустріч губернатора Запорізької області з турецькими представниками

Ми вже розповідали про неофіційну зустріч голови Запорізької області Віталія Туринка з представництвом ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл». На переговорах постало питання взаємовигідної співпраці Туринка з ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл». За нашою інформацією, результат діалогу задовольнили учасників, умови співпраці чиновників й бізнесменів у поточному році визнано приємними для двох сторін на 2020-й. Крім того, джерела повідомляють, що під час зустрічі очільник регіону гарантував іноземному товариству перемогу на  майбутніх торгах. Більше тут

Зміни у складі очільників РДА у Запорізькій області

Сьогодні на засіданні, Кабінет міністрів України погодив нових глав РДА у Запорізькій області.

Новообраний список кардинально різниться із запропонованими особами на посаду, який оприлюднили 6 листопада поточного року. Відтак  за словами нардепа новими очільниками РДА стали...Більше тут.

Таємниці "Зміїнної печери"

Скільки на Запоріжжі невідомих та загадкових місць, які й досі недосяжні людині, мабуть, й не підрахувати. Але є все ж таки завзяті особи, які намагаються їх віднайти та хоч одним оком зазирнути у сакральні історичні місця, такі як печери на Хортиці.   Більше тут.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі