Ляп №1 нардепа Вадима Кривохатька: прогульник

Всього за свою каденцію показник відвідин його персони склав 35 %, інші 65 % - відсутній з невідомих причин

 «Ніт! Ніт! Я не найбільший прогульник!» у стані емоційного збудження переконує телеглядачів та ведучу програми «Виборчий округ. Співбесіди» на Суспільному мовнику Запоріжжя Вадим Кривохатько, в якій, власне, проходив співбесіду на здобуття посади народного депутата України. Та чи вартий він її? Видання «Факти Запоріжжя» вирішило зробити вибірку топ невідповідностей у риториці пана Кривохатька. Отже, до справи:

Ні для кого не таємниця, що Вадим Кривохатько вважається одним з найбільших прогульників пленарних засідань у Верховній Раді 8 скликання. Впевнитися в цьому не важко, варто лише зайти на офіційний сайт Ради і вуаля: усього за свою каденцію показник відвідин його персоною склав 35 %, інші 65 % - відсутній з невідомих причин, тобіж пояснення ігнорування пленуму – не надавав. Та й в ефірі програми відмовчувався на питання журналістки, де той перебував.

Уявімо ситуацію, працевлаштована людина не з’являється на роботі без поважних на те причин, що робить роботодавець з горе-працівником? Правильно, звільняє. Проте як могло статися, що прогулявши 374 засідання народний депутат України Вадим Кривохатько продовжує виконувати свої обов’ язки (звісно, до того як він це робить є багато спірних питань, але наразі не про те мова, - ред.)?

Питання гультіпайства нардепа у Раді стривожило і саму ведучу, на що Кривохатько заявив, що вона вкотре займається брехнею. Далі пряма мова:

-        Ви один з найбільших прогульників у Верховній Раді, і кажете, що виборцям за вам не соромно. А як же тоді виконувати свої обов’язки? Якщо я не приходжу на роботу мене звільняють, Вадима Кривохатька не звільнили, - констатує журналістка Суспільного.

-        От бачите, знову не правда, - запевняє Кривохатько.

Тоді за версією нардепа виходить, що на сайті Верховної Ради помилка у даних з реєстрації?

Сам же впевнено твердить, що його ж перебування в парламенті необхідне лиш тоді, коли приймаються важливі законопроекти. Ось так вирішив депутат, однак варто пам’ятати, що саме український народ найняв Кривохатька на роботу і він зобов’язаний її виконувати, це регламентує Закон України «Про статус народного депутата України»  ст. 6 «Діяльність народного депутата України у Верховній Раді України».

Проте коли працювати, як «лакшері» життя – не змушує чекати!

За інформацією ЗМІ у 2017 році Вадим Кривохатько разом зі своєю сім’єю 37 разів залишав територію України, щоб відпочити від тяжких робочих буднів в Берліні, Тель-Авіві і Ямайці.  Ще 13 поїздок здійснив в 2018 році. Причому, мінімум три з вказаних подорожей супроводжувалися перельотами на чартерних рейсах, вартість яких перевищує 15 тисяч доларів.

Крім того, пан Вадим фігурує у двох справах антикорупційного розслідування. То він у 2014 році забув задекларувати свій бізнес ФГ «Кривохатько В.В.», до слова, яке на сьогодні належить його дружині Кривохатько Людмилі.

Згодом, використовуючи свій статус народного депутата України звертається до правоохоронних органів. Зокрема, мова йде про запит до Генеральної прокуратури та Державної фіскальної служби, вимагаючи закрити кримінальне провадження проти посадових осіб вищезазначеного підприємства, яке належить його дружині. Так, ним було надіслано депутатські запити із відповідними вимогами на адресу Генерального прокурора Юрія Луценко у січні та березні 2018 року.

Отже, виходить пану нардепу немає коли відвідувати пленарні засідання у Верховній Раді, оскільки є першочергові вищезазначені завдання, а депутатський мандат допомагає реалізовувати власні ініціативи. Тож, людство зачекає.

Далі буде (ляп № 2)...

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі