Любов ДСНСівця до курортів, потенційний заступник губернатора і куратор виборів у Запоріжжі: підсумки дня

Любов ДСНСівця до курортів, потенційний заступник губернатора і куратор виборів у Запоріжжі: підсумки дня

Про найголовніше 20 лютого.

Заступник ГУ ДСНС у Запорізькій області шаленіє з дружиною від дорогих курортів?

Аби більше дізнатись про чиновника - подивіться Інстаграм його дружини. Можливо, такий підхід працює не завжди, проте у цій ситуації він виявився дуже доречним. Олександр Назаров обіймає посаду заступника ГУ ДСНС у Запорізькій області. Два автомобілі, дві квартири, дві земельні ділянки, незавершений будинок у Лисогірці, 250 тис. грн і 5,6 тис. доларів - усе, що містить декларація посадовця. Зарплатня чиновника за рік становила 324 тис. Отримуючи таку заробітну плату, можна дозволити собі подорожувати світом, але не так часто, як це робить родина Назарових. (Читати)

Президент призначив відповідального за вибори у Запоріжжі 

У межах підготовки до місцевих виборів Володимир Зеленський почав призначати відповідальних за регіони. Так, до Запоріжжя вже прикріпили "смотрящого". (Читати)

Не покладаючи рук: як запорізька інспекторка заробила на квартиру?

Серед посадовців існує така тенденція, що одного житла на родину - мало. Рано чи пізно чиновники замислюються про купівлю щонайменще ще однієї квартири або будинку. Сьогодні розповімо про купівлю квартири інспекторкою Центру пробації, заробітна плата якої несумісна з вартістюпридбаного житла. (Читати)

У Запоріжжі скандального «адмірала академіка» нагородили черговим орденом за заслуги

На сайті Запорізької обласної ради з’явилась інформація щодо нагородження одіозного «адмірала», « академіка», «письменника» і ще багато регалій – Андрія Авдєєнко «За заслуги перед запорізьким краєм ІІ ступеня». (Читати)

Хто претендує на посаду заступника Запорізького губернатора?

У Запорізькій адміністрації на звільнене «крісло» Марини Кудерчук вже з’явився претендент - В'ячеслав Дзятківський. Про це йдеться у декларації НАЗК. Після офіційного призначення Марини Кудерчук на посаду голови Держкіно, у одного з працівників Запорізької обласної державної адміністрації змінився статус на претендента заступника губернатора. (Читати)

Щомісяця депутат Мелітопольської райради поповнював своє матеріальне благо

Сьогодні розповімо про депутата Мелітопольської районної ради Сметаніна Сергія Володимировича, який протягом 2019 року подав до НАЗК 25 повідомлень про суттєві зміни в майновому стані. До слова, суттєві зміни в матеріальному стані депутата траплялись майже два рази на місяць. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі