Марш за клімат: У Запоріжжі вимагали зменшити шкідливі викиди

Марш за клімат: У Запоріжжі вимагали зменшити шкідливі викиди

Мітинг відбувся у рамках міжнародного маршру за клімат.

20 вересня у Запоріжжі відбувся марш за клімат. У рамках заходу учасники прошлися від будівлі міської ради до Запорізької ОДА. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Протягом ходи у центрі міста учасники несли тематичні плакати з написами "Життя = клімат", " Дій за клімат час настав", "У нас немає планети Б" та інші. Зазначається, що перед початком маршу активісти зачитали вимоги до запорізької влади біля будівлі міської ради. Відповідне звернення могли підписати всі охочі.

Так, учасники акції вимагають збільшення зелених насаджень шляхом створення парків і мораторію на забудову цих місць. Для використання потенціалу енергозбереження в усіх секторах активісти запропонували ізолювати енергомережі. Важливим залишається питання розвитку електротранспорту та велоінфраструктури, а також заборона використання одноразового посуду та пакетів. Найбільшу увагу учасники мітингу акцентували на необхідності зменшення шкідливих викидів промислових піжприємств і контроль за станом довкілля місцевими органами влади. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі