Масштабна приватизація, винуватці відстуності опалення та продаж "Мотор Січі": підсумки дня

Масштабна приватизація, винуватці відстуності опалення та продаж 'Мотор Січі': підсумки дня

Про найважливіше 5 листопада.

Масштабна приватизація по-запорізьки

Верховна Рада 3 жовтня скасувала перелік заборонених до приватизації державних компаній, прийнявши законопроєкт № 1054-1 в цілому, з подальшою техніко-юридичним доопрацюванням. У свою чергу, закон України від 7 липня 1999 року № 847-XIV «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» втратив чинність. (Читати)

Хто винен у відсутності опалення у сотнях запорізьких будинків?

Понад тиждень тому в Запоріжжі стартував опалювальний сезон, але мешканці 300 будинків досі не можуть дочекатися тепла. Так, хто винен у тому, що запоріжани й досі не отримують тепла? В цьому питанні розбирались журналісти видання "Факти Запоріжжя". (Читати)

Приборкання нескорених: ласий шмат на території Нацпарку «Великий Луг»

На території Каховського водосховища розташований унікальний архіпелаг «Великі та Малі кучугури». Крім того, що цей об’єкт є орнітологічним заказником, тобто об’єктом вищого ступеня заповідності, в плавнях якого розташоване найбільше нерестилище Каховського водосховища. Саме тому це місце є дуже ласим для браконьєрів та браконьєрського промислу. (Читати)

Америка веде переговори стосовно покупки підприємства "Мотор Січ"

У США зацікавились придбанням української компанії "Мотор Січ". Засновник американської приватної військової компанії Blackwater Ерік Прінс веде переговори стосовно придбання українського АТ "Мотор Січ". (Читати)

У Запоріжжі викрили конвертцентр, через який у "тінь" виведено 100 мільйонів гривень

СБУ блокувала діяльність конвертаційного центру, через який виведено у "тінь" майже 100 мільйонів гривень. Клієнтами зловмисників стало 50 комерційних структур і кілька державних установ. Про це повідомляють у пресслужбі СБУ. (Читати)

"Факти Запоріжжя" приєдналися до міжнародного благодійного флешмобу

Болгарія розпочала благодійний флешмоб, який заслуговує уваги. Небайдужі люди вішають куртки на дерева для бездомних та бідних людей. "Факти Запоріжжя" вирішили приєднатися до челленджу, але не обмежуватися одним видом одягу. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі