Матір подарувала запорізькому рятувальнику новенький BMW X5

Матір подарувала запорізькому рятувальнику новенький BMW X5

Продовжуємо знайомство із деклараціями чиновників та депутатів Запорізького краю.

Сьогодні розповімо про начальника аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області Володимира Мілаєнка.

28 лютого полковник Мілаєнко повідомив до НАЗК про суттєві зміни в майновому стані, а саме отримання подарунку у негрошовій формі, вартістю 1 гривня.

Як бачимо, пожежний задекларував набуття у право власності автомобіль преміум-класу BMW X5, 2019 року випуску, який йому подарувала мати.

На сайті офіційного дилера BMW в Україні компанії «АВТ Баварія» ми з’ясували, що сьогодні вартість BMW X5, 2019 року випуску складає від 1 701 258 до 2 721 350 гривень, в залежності від об’єму двигуна та обраної комплектації.

Це не перший подарунок, який Володимир Мілаєнко отримав від своєї матері. Так, у 2018 році пожежний задекларував подарунок у грошовій формі 250 000 грн.

За даними сервісу OpenDataBot Мілаєнко Ніна Юхимівна зареєстрована як фізична особа підприємець, яка здійснює господарчу діяльність у сфері вантажного автомобільного транспорту.

Ми не маємо даних щодо доходів, які отримала Ніна Мілаєнко від заняття підприємницькою діяльністю у 2018-2019 роках, але зазначимо, що для підприємців 3-ї групи єдиного податку встановлений ліміт доходу 5 мільйонів гривень на рік.

Ми здогадуємося лише, хто насправді очолює  бізнес, адже 75-річна пенсіонерка самостійно не може здійснювати жодної господарської діяльності, а є лише підставною особою та служить для приховування неправомірно отриманих доходів.

Зазначимо, що протягом 2018-2019 року Володимир Мілаєнко майже повністю оновив свій автопарк, за цей час у гаражі пожежного замість Mitsubishi L200, 2009 року випуску та двох старих Таврій з’явились нові Mitsubishi L200 та BMW X5, вартістю понад 1 мільйон гривень кожен.

Як бачимо, ще один пожежний бажає «жити красиво», мабуть, бере приклад зі свого керівництва, нагадаємо, нещодавно ми розповідали про те, що заступник ГУ ДСНС у Запорізькій області Олександр Назаров з дружиною люблять відпочивати на дорогих іноземних курортах.

Звертаємось до правоохоронних органів з вимогою за викладеними фактами провести перевірку, у разі підтвердження інформації щодо неправомірного збагачення притягнути до відповідальності начальника аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області Володимира Мілаєнка.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі