Мелітопольську лікарню інтенсивних методів лікування «змило» дощем

 Мелітопольську лікарню інтенсивних методів лікування «змило» дощем

​Кілька років тому в госпітальному центрі Запорізької області – Мелітополі, проводили реконструкцію одного із пріоритетних об’єктів міста - «лікарні майбутнього».

Саме таке нарікання їй дали чиновники, адже на мелітопольську лікарню інтенсивних методів лікування виділили 33 мільйони гривень державних, обласних, міських коштів.  Однак, як виявилось, майбутнє не настільки світле – медичний заклад затопило при першому сильному дощі.

Під новий рік головні вихідці із Мелітополя нардеп Сергій Мінько, перший заступник губернатора області Іван Федоров та секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов, зробили «подарунок» під ялинку медичним працівникам міста та урочисто відкрили реконструйовану 2-гу міську лікарню. Тоді народний депутат Мінько зазначав, що це воістину знакова подія, адже Мелітополь намагається йти в ногу з усіма викликами медреформи.

«Реконструкція лікарні - це не тільки можливість для жителів отримувати якісну медичну допомогу, а й можливість зберегти колектив наших лікарів. Згідно з реформою гроші йдуть за пацієнтом, а вони не прийдуть в зруйноване приміщення або необладнані кабінети», - пояснив Сергій Мінько.

У свою чергу пан Федоров говорив, що при здійсненні ремонту «враховані всі сучасні протоколи». Однак, сподівання нардепа та посадовця зруйнував перший весняний дощ, очевидно наврочили.

Через непогоду затопило крило медичного закладу, постраждали 3 поверхи, за словами очевидців - персоналу та пацієнтів, потоп був такою потужності, що довелось евакуювати хворих, а лікарі встали у «бій» з негодою.

Коли про наслідки «руйнування» лікарні дізналися місцеві представники ЗМІ, зібрати інформацію особисто їм не дали. На вході чергували співробітники закладу, та запевняли що до них вийдуть «перші лиця» лікарні. Проте пацієнтів пускали вільно, як довелось дізнатись вони повертались до палат після евакуації.

Однак журналісти коментарів від керівництва так і не дочекались, на себе мало хто хотів брати відповідальність, тому посадовці «футболили» ЗМІ від однієї інстанції до іншої, зупинились на тому, що всі подробиці потрібно дізнаватись у Мелітопольській мерії.

Однак це зовсім не стосувалось медійників, які на "короткій нозі" з місцевими можновладцями. З їх публікацій стало відомо, у тому що сталося звинуватили експлуатантів, відповідальних осіб медустанови, які допустили засмічення зливних відводів, а заступниця міського голови Світлана Бойко запевнила, що трапилось «невелике підтоплення».

Нагадаємо, що основним підрядним із виконання будівельних робіт був ТОВ "МЕЛСІТІ".

Як місцеві представники влади не намагались приховати масштаби події, що сталась, а відео зсередини таки потрапили на простори мережі Інтернет.

На кадрах можна побачити «водоспади» зі стін, залиту електропроводку, зруйновані підвісні стелі, які осипаються та підлогу у воді, які навряд підлягають ремонту.

Весь цей інцидент добре описує «майбутнє» української медицини. Що ж доводиться тільки чекати новий оголошений тендер, на реконструкцію будівлі, які звісно оплатять платники податків.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі