Майно Туринка, декларація Шевченка, осінній призов та повернення Мазурика: підсумки дня у Запоріжжі

Майно Туринка, декларація Шевченка, осінній призов та повернення Мазурика: підсумки дня у Запоріжжі

Найголовніше та найцікавіше за 12 вересня

Віталій Туринок «позбувся» майна у день призначення на посаду голови Запорізької ОДА

Віталій Туринок здійснив процедуру повної передачі свого майна та корпоративних прав на підприємства члену родини акурат перед призначенням на посаду голови Запорізької ОДА, у день підписання президентом Володимиром Зеленським відповідного указу. (Читати)

Нерухомість і два мільйони – аналіз е-декларації депутата Євгенія Шевченка

Євген Шевченко – депутат Верховної Ради від партії «Слуга народу». Йому вдалося обійти заступника мера Анатолія Пустоварова у виборчому окрузі №76. Ми вивчили е-декларацію народного депутата IX скликання, родзинки там віднайшли. (Читати)

Зеленський призначив нового очільника СБУ в Запорізькій області

Президент України Володимир Зеленський призначив головою управління Служби безпеки України у Запорізькій області виходця з Прикарпаття Безрукого Бориса Васильовича. Хто він? (Читати)

Осінній призов йде до Запоріжжя: скільки призовників піде в армію та де вони будуть служити

В Україні розпочалася підготовка до призовної кампанії осінню, яка триватиме упродовж жовтня-грудня. Готуються до неї і на Запоріжжі. За цю призовну компанію Запоріщька область повинна відправити до армії 640 призовників. (Читати)

Роман Мазурик знову очолив Запорізьку місцеву прокуратуру №2

Прокурор Роман Мазурик, який виграв у Генеральної прокуратури України суд щодо поновлення його на посаді, 12 вересня повідомив, що знову приступив до виконання обов'язків керівника Запорізької місцевої прокуратури. (Читати)

Суд продовжив запобіжний захід ексочільнику Запорізької області Брилю

Антикорупційний суд продовжив запобіжний захід у відношенні колишнього голови Запорізької обласної державної адміністрації, генерал-майора СБУ Костянтина Бриля, але трошки "порізав" його зобов'язання. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі