"Майстер своєї справи": як заробляє гроші запорізький юрист і депутат

'Майстер своєї справи': як заробляє гроші запорізький юрист і депутат

Бути депутатом - справа не з легких: і за свою репутацію треба думати, і продовжувати гроші заробляти. А мова йде про чималі суми, які наповнюють гаманці та сейф обранців. Сьогодні ми поговоримо про запорізького депутата, якому вдається накопичувати чималі суми та матеріально захищати своїх колег по роботі.

Ігор Чумаченко - депутат Запорізької міської ради від фракції "Опозиційний блок" та разом з цим начальник юридичного відділу ПАТ "Запоріжсталь". 

На виборах до Верховної Ради Ігор Миколайович балотувався від 74 округу, конкуруючи з Геннадієм Касаєм, який став народним депутатом. Раніше рух "Чесно" проводив аналіз вартості голосів на виборах. Як показали результати, один голос за Ігоря Чумаченка коштував 236 грн.

Та повернемось до декларації депутата міської ради, адже вона теж містить чимало цікавого.

Ігор Чумаченко володіє квартирою, житловим будинком та земельною ділянкою. Серед транспортних засобів у депутата дві легкові автівки - Subaru Legacy 2008 та Volkswagen Touareg 2013. 

Варто зазначити, що Ігор Чумаченко став одним із захисників заступника голови міськради Анатолія Пустоварова. Крім своєї юридичної допомоги, він вніс за колег заставу в розмірі 280 тис. грн до Червонозаводського районного суду ім. Харкова.

Те, що у депутата є чимало грошей, ми бачимо і в блоці його річних доходів - 950 тис. зарплатні у "Запоріжсталі" та 23 тис. заробітної плати у Запорізькому національному університеті. Дружина ж обранця заробила 63 тис. грн у ТОВ "Соціальні ініціативи Запоріжжя".

Чималі у родини Чумаченків і заощадження. Загалом у власності подружжя - 65 тис. доларів (приблизно 1,733 млн грн).

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі