Медичний скандал, вітряки та спорткар за ціною Таврії:підсумки дня

Медичний скандал, вітряки та спорткар за ціною Таврії:підсумки дня

Найголовніше за 6 грудня

Вітроелектростанції на Запоріжжі ще не має, а кримінальні правопорушення вже назбирались

Ми вже розповідали, що у Запорізькій області планують побудувати найбільшу в ЄС вітрову електростанцію на території Якимівської та Кирилівської ОТГ. Враховуючи обсяги інвестицій (1,1 млрд євро) нікого не здивував той факт, що Віталій Туринок взяв зазначений проект під особистий контроль. Протягом осені відбулося декілька зустрічей очільника області з норвезьким інвестором – віцепрезидентами компанії NBT Торстейном Йенссеном, Бьоргом Творгом та регіональним менеджером компанії NBT Владиславом Казаком. Під час зустрічей інвестор почув чітку команду Віталія Туринка своїм підлеглим у всьому сприяти реалізації проекту, та надавати максимальну допомогу за своїми напрямками. Більше тут.

На Запоріжжі депутати порушили вимоги фінансового контролю

Продовжуємо знайомити читачів з порушеннями антикорупційного законодавства, які вчиняють суб’єкти декларування Запорізького краю.

Сьогодні розповімо про депутатів органів місцевого самоврядування, які не повідомили НАЗК про суттєві зміни у матеріальному стані, а саме про отримання багатомільйонних доходів. Більше тут.

На Запоріжжі депутат придбав люксовий спорткар за ціною Таврії

Під час моніторингу єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, ми іноді зустрічаємо незрозумілі факти, про які вам й розповідаємо. Сьогодні піде мова про депутата Запорізької районної ради Віталія Курилюка, який у грудні 2018 року придбав  автомобіль люкс-класу Porsche Panamera, 2013 року випуску, вартістю 20 000 грн, згідно з заповненою декларацією за 2018 рік. Більше тут.

Скандальна ситуація: Медик із запорізької лікарні побив пенсіонера?

У Запоріжжі сталася скандальна подія за участі 85-річного чоловіка та гастроентеролога з обласної лікарні. Та історія має кілька сторін, що категорично відрізняються одна від одної. Тож спробуємо розібратися у ситуації, що викликала неабиякий резонанс. Більше тут.

Бліцопитування: Як депутати радять запоріжанам лікуватися? (відео)

Ні для кого не секрет, що медицина на території України безкоштовна. Проте коли людина серйозно хворіє, або якщо отримує травму, стає дедалі очевидніше, що саме ця безкоштовна медицина чимало коштує. Крім того, стан запорізьких лікарень і відношення лікарів до пацієнтів залишає бажати кращого. Журналісти видання "Факти Запоріжжя" вирішили поцікавитися, у яких медичних закладах обслуговуються депутати Запорізької міської ради, та що вони порадять мешканцям, яким не вистачає грошей на ліки. Та деякі депутати вирішили, що ці питання - не до них. Більше тут.

На Запоріжжі озброєні зловмисники пограбували АЗС

У Мелітопольському районі троє невідомих у масках проникли до приміщення АЗС "БРСМ" та пограбували автозаправку. Зловмисники заволоділи грошима в сумі 75 тис. грн. Більше тут.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі