"Медиків мало, а роботи багато": запорізькі лікарі розповіли про стан медицини у місті

'Медиків мало, а роботи багато': запорізькі лікарі розповіли про стан медицини у місті

Найбільший тягар ситуації, що склалась у світі, лягає на плечі медиків. Однак не кожна країна готова до поширення епідемії. Запорізькі медики також знаходяться не в кращому стані, про що свідчать їх коментарі.

Журналісти видання «Факти Запоріжжя» поспілкувалися зі співробітницею екстреної допомоги одної з міських лікарень Запоріжжя - Анастасією Раткіною.

За словами медикині, проблем у відповідній сфері в місті є чимало. Це і низькі заробітні плати, і затримка авансу у поточному місяці, і відсутність захисних масок. Робочі костюми медики змушені купувати самостійно, але їх вартість залишає бажати кращого. Медикиня, до якої ми звернулись за коментарем, була вимушена купувати нижню частину костюму з однієї зарплатні, а верхню частину - з другої.

Мало хто замислюється про те, що робота лікаря - це шкідливість, яка проявляється шкірними захворюваннями та проблемами з підшлунковою залозою через дезінфікуючі засоби.

Наразі роботи у медичних працівників стало набагато більше, адже люди викликають "швидку" при появі будь-яких симптомів хвороби. Проблема транспорту також залишається нагальною, адже дістатися до роботи медикам вкрай важко. "Швидких" не вистачає на кількість працівників. У зв'язку з цим керівництво однієї із запорізьких лікарень організувало підвезення працівників до місця роботи, але вимушений рейс пускатимуть надто рано.

Також співробітниця екстреної допомоги наголошує і на проблемі реформи, а саме - скороченні медпрацівників. Медики вимушені працювати по кілька діб, аби впоратися з усім обсягом роботи.

Чи мають готовність інші лікарні до епідемії - невідомо. Але ми сподіваємось, що міська та обласна влада реагуватимуть на проблеми медичних установ. І закликаємо громадян бути свідомими та із розумінням ставитись до роботи лікарів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі