"Мені соромно за моє життя": запорізькі безхатченки та пенсіонери отримали допомогу

'Мені соромно за моє життя': запорізькі безхатченки та пенсіонери отримали допомогу

У Запоріжжі, як і у всій країні, живе чимало людей, які потребують допомоги - моральної та матеріальної. З цією метою представники Благодійного фонду "Карітас Запоріжжя" та локальної команди "Української Волонерської Служби" влаштували волонтерську акцію.

17-го січня десятки волонтерів об'єднались задля того, щоб надати допомогу пенсіонерам та безхатченкам. "Громадський обід для тих, хто цього потребує" відбувся на площі Фестивальній. Саме тут було поставлено чималий намет, у якому роздавали одяг та надавали психологічну допомогу. На вулиці волонтери готували гарячий обід, розливали чай та квас. Проте важливим було не тільки надання матеріальних благ, але й просте спілкування.

Одна літня жінка розповіла нашим журналістам свою історію. За її словами, вона проживає у старій квартирі напівзруйнованого будинку разом зі своєю подругою. Хвороби дають про себе знати, але співмешканці жінки ще гірше - вона більше не може ходити. Тож пенсіонерка, дізнавшись про акцію від знайомих, вирішила - треба їхати. Та чуйна жінка попросила накласти їй їжі з собою, для тої самої подруги.

До нищівного життя пенсіонерку довів один випадок - вона переписала квартиру на свого сина, який залишив її на вулиці у буквальному сенсі. Саме тому жінка побажала залишитись інкогніто, аби не відчувати сором перед сином, який зможе дізнатись про неї через соціальні мережі. Та чи має бути соромно їй, а не сину? 

Майже у кожного учасника акції (а їх було близько 300) є своя історія. Когось жити на вулиці змусили обставини, хтось власноруч програв битву за щасливе життя, але всі вони розуміють свою біду та хочуть повернути час, аби виправити помилки.

Рятувати необхідно навіть тих, хто сам не хоче рятуватись. І волонтери щоразу доводять це. Складні життєві обставини кардинально змінюють психіку людей, але, хай навіть у глибині душі, вони пам'ятають, ким є насправді.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі