Мер Запоріжжя примушує вчителів та робітників комунальних установ підписувати петицію щодо закриття кримінальної справи?

Мер Запоріжжя примушує вчителів та робітників комунальних установ підписувати петицію щодо закриття кримінальної справи?

За свою п’ятирічну каденцію на посаді мера Володимир Буряк не одноразово переступав дозволену смугу в рамках посадових повноважень. Щоб не перелічувати всі «відзнаки» згадаємо останній гучний інцидент з фігуруванням президента України Володимира Зеленського, який у своєму відео зверненні відзначив невиконання Запорізькою міською радою постанови Кабінету Міністрів щодо обмеження громадського транспорту в місті під час карантину, за що пан Буряк отримав повістку щодо порушення кримінальної справи. Хоч міський голова відреагував на подію словами «Повістка, так повістка» не все так спокійно.

13 квітня на сайті президента була опублікована петиція про "Припинення переслідувань мера Запоріжжя Володимира Буряка". Основний меседж -  «Приймаючи це рішення, він керувався, перш за все, потребами запорожців, які не є працівниками життєзабезпечуючих підприємств, проте мусять дістатися, наприклад, до лікарні, при загостренні хвороби або на життєво необхідні процедури, доглянути літніх або хворих родичів, відвідати відділення свого банку, тощо». Тож запоріжани вимагають припинити «політичний тиск» на пана Буряка. Наразі ініціативу підписали 3 961 особа, а до кінця збору підписів залишився 21 день.

За власними джерелами, наше видання дізналось, що пан мер попрохав добровільно-примусово колег, чиновників та співробітників комунальних підприємств підтримати петицію.

Однак голова міста пішов далі та до справи приєднав вчителів Запоріжжя. Відомо, що у Вознесенівському районі навчальні заклади зобов'язують підписувати дану петицію. У свою чергу директори шкіл повинні подавати у райвиконком звіти із прізвищами та кількістю осіб, які підписались під цю справу.

Напевно, Володимир Буряк не хоче в очах виборців забруднити свою репутацію, а в апараті президента наголосити, що за ним йде звичайний народ.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі