Мер Запоріжжя пропонуватиме Кабміну розширити перелік категорій для користування громадським транспортом

Мер Запоріжжя пропонуватиме Кабміну розширити перелік категорій для користування громадським транспортом

Міський голова Володимир Буряк, має намір обговорити з Прем’єр – міністром розширення переліку категорій, яким буде дозволено проїзд у громадському транспорті. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«На селекторі міських голів з прем’єр-міністром маю намір підняти низку питань, у тому числі щодо розширення переліку тих, кому можна користуватися громадським транспортом, оскільки отримую десятки повідомлень від людей, яким потрібно доглядати за старенькими батьками в віддалених районах міста» - пише Буряк.

Нагадаємо, 5 квітня, міський голова Володимир Буряк заявляв, що громадський транспорт у місті працюватиме попри карантин, такий «перфоманс» не сподобався президенту країни. Володимир Зеленський повідомив, що на такі дії очільника міста вже відреагували правоохоронці.

 «Хочу звернути увагу на ситуацію, коли мер, на приклад, Запоріжжя порушує постанову уряду і запускає в місті громадський транспорт. Ці дії вже отримали реакцію Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ», — сказав Зеленський.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі