Мер Запоріжжя звільнив чиновників, які причетні до реконструкції Правобережного пляжу

Мер Запоріжжя звільнив чиновників, які причетні до реконструкції Правобережного пляжу

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, на своїй сторінці у Фейсбук повідомив про кадрові зміни у лавах мерії. Свої «крісла» втратили директор міського департаменту інфраструктури та благоустрою й директор КП «Управління капітального будівництва».

Такі «кардинальні» рішення були прийняті через недавній скандал довкола підіймача для інвалідних візків. Місцева мешканка поділилась своєю історією у соціальних мережах про те, що приїхала на пляж разом з подругою, у якої 13-річний син з інвалідністю. Однак підіймач для коляски не працював, не було поруч і співробітників, які могли допомогти скористатися підіймачем.

«Я, если честно, была в бешенстве: зачем эта показуха: т.е. мэра катать на лифте на камеры на открытии - есть спецы. А по назначению использовать -нет. Ладно, не работает, но можно написать, что он не работает, мы бы поехали в другое место!! В результате моя подруга тащила своего ребенка вниз и вверх на себе, и кто был на этом пляже, знает, насколько там крутые и высокие ступеньки!!! На установку этого лифта было потрачено, я уверена, несколько десятков тысяч гривен, для чего: чтобы красиво отчитаться, что он есть, а потом стоял и ржавел??!!! Так трудно обучить пару человек для работы на этом лифте??? Если уже сделали, так доведите до ума!!!», - пише обурена жінка.

Нагадаємо, що Запорізька міська рада на реконструкцію пляжу витратила близько 60 мільйонів бюджетних коштів. У своїй передвиборчій компанії пан мер також хизувався європейським пляжем. Про те, вже як порівнювала наша редакція, його приватний конкурент пляж  Pool Beach, з басейнами, шезлонгами, фудкортами значно випереджає міське творіння, до того ж був  збудований у половину менше -  всього за 31 мільйон гривень.

Пан Буряк авжеж негайно відреагував на таке безчинство та звільнив із займаної посади директора міського департаменту інфраструктури та благоустрою Владислава Коноваленка, відсторонив на час проведення службового розслідування від займаної посади директора КП «Управління капітального будівництва» міської ради Андрія Бушова, а КП «Титан» дав 2 години на усунення цього інциденту та наказав поставити фахівця, який би допомагав обслуговувати підйомник.

« Ми зробили дуже гарну та сучасну зону відпочинку, і я дуже б хотів, щоб туди змогли потрапити всі бажаючі. Але підрядник зробив все, щоб цього не сталося – по факту підйомник є, але він не працює. Разом з тим, профільні служби не проконтролювали процес. Тому приймаю конкретні рішення і застерігаю інших – відповідальність наздожене всіх!»,- пише Володимир Буряк.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі