Мешканці Запоріжжя доєдналися до всеукраїнської акції «Стоп реванш»

Мешканці Запоріжжя доєдналися до всеукраїнської акції «Стоп реванш»

Запоріжжя долучилася до всеукраїнської акції «Стоп реванш», основною метою якого є акцентування уваги на річному правлінні президента Володимира Зеленського. Повідомляють ЗМІ.

Так на майдані Героїв зібрались сотні активістів, мешканців міста, волонтери, тощо. Під час мітингу люди відзначали невдоволення результатами першого року роботи нового президента України, називаючи його "роком повзучої капітуляції і реваншу", а дії очолюваної ним влади - "антинародними, некомпетентними, що знищують економіку країни, її позиції на міжнародній арені, завоювання Майдану , а також такими, що гальмують реформи". Серед іншого невдоволені містяни принести з собою плакати із надписами: "Хто керує судами?", "Пане президенте, чому друзі Януковича - твої друзі?", "Чому зрадники на свободу, а патріоти "сидять?".

Активісти з «Демократичної сокири» та «Національного корпуса» вважають, що головним «надбанням» першого року президентства Зеленського є реванш проросійських сил та повернення прибічників експрезидента Віктора Януковича.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі