Мешканці Запорізької області сподіваються, що дорожнє покриття не омине їх стороною: відео

Дорога вражає!

По Запорізькій області активно тривають ремонтні роботи на автомагістралях державного значення Н-08 та М-18. Звісно, це неабияк радує людське око та колеса автівок.

Так, у 2019 р., в межах доведеного фінансування, роботи виконуються на 5 ділянках автодороги. Роботи з відновлення дорожнього покриття вже виконано на трьох ділянках в Запорізькому, Оріхівському та Розівському районах, наразі ведуться роботи з благоустрою цих ділянок. Роботи з відновлення основного проїзду, продовжуються в Пологівському та Більмацькому районах, згідно з інформацією САД.

Для довідки:

Ремонтні роботи виконуються коштом державного бюджету, за бюджетною програмою 3111020 "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення"  та за окремою бюджетною програмою 3111190 «Покращення стану автомобільної дороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь за маршрутом Запоріжжя – Маріуполь».

З початку проведення ремонтних робіт - відновлено 208 616  квадратних метрів покриття на майже 1 267 кілометрах автодоріг та встановлено й замінено 853 од. дорожніх знаків.

Однак мешканці селищ, які знаходяться обабіч стратегічної лінії, повинні кожного дня долати "лінію перепон". Ці світлини та відео, для видання "Факти Запоріжжя", надала мешканка с. Солодководне Розівського району. "Потрощена" дорога має протяжність 25 км, це основне покриття для пересування мешканців шести населених пунктів.

Мешканці Розівського району сподіваються, що і до них невдовзі "прийде цивілізація".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі