Мешканець Запоріжжя дістався з петицією щодо метро аж до президента

Мешканець Запоріжжя дістався з петицією щодо метро аж до президента

Метро може допомогти Запоріжжю у подоланні транспортного колапсу

Запоріжанін Ренат Зімін, про петицію якого щодо створення в Запоріжжі метрополітену ми нещодавно писали, створив такий самий документ вже на сайті президента України.

Автор петиції стурбований тим, що Запоріжжя захлинається у транспортному колапсі, зокрема, дістатися з Хортицького району до центра міста можна тільки мостами Преображенського, які перевантажені та знаходяться не у найліпшому стані. На думку Зиміна, створення метрополітену у Запоріжжі допоможе розвантажити дороги та впоратися з проблемою транспортного колапсу.

Наразі петиція набрала 26 голосів. Для її розглянення президентом потрібно щонайменше 25 тисяч голосів.

Нагадаємо, що плани по будівництву метрополітену були достатньо важливими у 2006-2010 роках. У цей період у державних документах з розвитку метрополітенів знаходилось Запоріжжя. На експертизу в місті, спільно зі Львовом та Одесою, планували виділити 2 млн грн., але грошей так і не дали.

Місцеві архітектори навіть розробили проект лінії метро, який з’єднував Південний мікрорайон із Запорізькою площею. Згідно з плануванням, метрополітен мав містити 14 зупинок. Втілення проекту планувалось до 2025 року.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі