Мешканець Запоріжжя запустив петицію про будівництво метрополітену

Мешканець Запоріжжя запустив петицію про будівництво метрополітену

Питання про будівництво метрополітену в Запоріжжі вперше піднялось у 2006 році. На цей раз про нього згадав місцевий мешканець Ренат Зімін.

Ренат Зімін створив петицію, щоб довести місцевій владі важливість будівництва метрополітену. Користуючись даними 2017 року, запоріжанин зазначив, що населення міста складає майже 747 тис. чоловік. У зв’язку з цим місцевий транспорт не може якісно впоратись із перевезенням.

Найбільше ця проблема стосується Хортицького району та о. Хортиця. Аби потрапити із цих місць до центру Запоріжжя, мешканці їздять через «Преображенські» мости, які майже завжди переповнені транспортом.

Метрополітен, на думку Рената Зіміна, може змінити ситуацію з транспортом і полегшити мешканцям пересування.

Нагадаємо, що плани по будівництву метрополітену були достатньо важливими у 2006-2010 роках. У цей період у державних документах з розвитку метрополітенів знаходилось Запоріжжя. На експертизу в місті, спільно зі Львовом та Одесою, планували виділити 2 млн грн., але грошей так і не дали.

Місцеві архітектори навіть розробили проект лінії метро, який з’єднував Південний мікрорайон із Запорізькою площею. Згідно з плануванням, метрополітен мав містити 14 зупинок. Втілення проекту планувалось до 2025 року.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі