Мешканець Запорізької області отримав довічне покарання за вбивство 5 річної дитини

Мешканець Запорізької області отримав довічне покарання за вбивство 5 річної дитини

Запорізьким апеляційним судом підтримано позицію прокуратури щодо призначення довічного позбавлення волі вбивці 5 річної дівчинки. Повідомляє прокуратура Запорізької області.

Токмацькою Місцевою прокуратурою підтримувалося публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за п.п. 2,4 ч.2 ст.115 КК України за фактом умисного вбивства малолітньої дитини, вчиненого з особливою жорстокістю.

Мешканець Молочанська 2 жовтня 2017 року наніс тяжкі тілесні ушкодження дитині квартирантів, які винаймали у чоловіка житло. З дітьми у чоловіка склалися хороші відносини, батьки залишали їх з господарем будинку. В день трагедії підсудний випив і з особливою жорстокістю вбив 5-річну дівчинку. Спочатку він завдав по обличчю дитини кілька ударів виделкою, потім почав душити дівчинку шнурком. Після чого вдарив дитину головою об табурет і двері, а потім всім тілом о дверну лутку. Переломи, понад 30 травм несумісних із життям, що спричинило смерть дитини на місці злочину.

Токмацький суд визнав підсудного винним у вбивстві та засудив до найвищої кари - довічного ув'язнення. Але житель Молочанська не погодився з таким рішенням і подав апеляцію. Апеляційний суд залишив вирок суду першої інстанції у силі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі