Михайло Крячко продовжує атаку на першого заступника голови Запорізької ОДА

Михайло Крячко продовжує атаку на першого заступника голови Запорізької ОДА

Нардеп Михайло Крячко звинувачує прокурорів Харківської прокуратури у протизаконному видаленні з Єдиного реєстру досудових розслідувань підозри, оголошеної Івану Федорову у 2018 році.

19 червня народний депутат України Михайло Крячко направив до Генеральної Прокуратури України депутатський запит «Про протиправні дії з ЄРДР представниками прокуратури та кримінальні правопорушення Федорова І.С.».

У своєму запиті Михайло крячко зазначає, що 11.05.2018 року прокурором Харківської області було підготовлено та підписано повідомлення про підозру Федорову Івану Сергійовичу (29.08.1988 року народження, заступнику міського голови Мелітопольської міської ради. депутату Запорізької обласної ради сьомого скликання,- ред..) у скоєнні кримінального правопорушення – злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. В цей же день, відповідно до вимог КПК України, підозра була повідомлена й вручена.

14.05.2018 року заступником прокурора області внесено зміни до ЄРДР, якими скасовано запис щодо повідомлення про підозру Федорову І.С. як помилковий.

За інформацією видання, мова йде про так звану справу «Братів Марченків» в рамках якої Івану Федорову було оголошено підозру, а потім за сприяння колишнього прокурора Запорізької області Романова були внесені протизаконні зміни у Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Нардеп Крячко вимагає від Генерального прокурора Ірини Венедіктової розібратись у вказаній справі, поновити підозру Івану Федорову, а прокурорів Харківської області притягнути до відповідальності.

Це не перше звинувачення Івана Федорова у протиправної діяльності з боку нардепа Михайла Крячка.

Нагадаємо, 6 березня Крячко направив одразу 13 депутатських запитів в усі правоохоронні органи та контролюючі органи про кримінальні порушення, до яких, на його думку, причетний Іван Федоров. Запити були направлені на адресу Національної поліції України, Офісу Генерального прокурора, Національному антикорупційному бюро України, НАЗК, Державному бюро розслідувань, Рахункової палати, Державної казначейської служби України, Офісу фінансового контролю та Антимонопольного комітету України.

У відповідях нардепу правоохоронці повідомили, що активізовано роботу по кримінальними провадженнями 2017-2018 років, та почато нові досудові розслідування за фактом зловживання владою окремими службовими особами Мелітопольської міської ради під час проведення процедури закупівлі послуги щодо реконструкції каналізаційного колектора на вулицях м. Мелітополя та за фактом протиправних дій посадових осіб КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради під час укладання договору з ПП «Центр комп’ютерної томографії» про надання послуг медичної діагностики вартістю 1,01 млн грн.

ДБР та НАБУ повідомило, що правової підстави для проведення перевірки з питань, викладених в запитах відсутні.

Попри викладені факти, Іван Федоров продовжує займати посаду першого заступника голови Запорізької ОДА.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі