Між Запоріжжям та Херсоном планують відновити водне сполучення

Між Запоріжжям та Херсоном планують відновити водне сполучення

Нещодавно у Запоріжжі відбулась робоча зустріч із представниками Херсонської області. Голови ОДА обговорили план співробітництва областей, у тому числі відновлення водного сполучення між містами.

Про це повідомили у пресслужбі ЗОДА.

Як зазначили у ході проведення зустрічі, спільними темами областей є вирішення питання зрошення, ремонт траси М14 Маріуполь-Одеса, а також відновлення водного сполучення Херсону та Запоріжжя, яке фукнціонувало раніше.

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв погодився з названими пріорітетами розвитку областей. Крім того, питання водного сполучення може бути обговорено з керівництвом компанії "Нібулон".

Внаслідок засідання очільники обласних адміністрацій підписали План заходів до Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне та гуманітарно-культурне співробітництво між обласними державними адміністраціями Запорізької та Херсонської областей. У документі мова йде про сприяння взаємному розвитку торгівлі, виробничого, інвестиційного та інших видів економічного співробітництва; розвитку спільної діяльності суб’єктів господарювання, включаючи заохочення, підтримку і захист інвестицій та створення нових робочих місць.

Крім того, обидві сторони підтримують двостороннє співробітництво, у тому числі малого та середнього бізнесу, а також сприяють проведенню виставок і ярмарків продукції підприємств.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі