Міжнародний аеропорт Запоріжжя розіграв черговий тендер на будівництво VIP-корпусу за 7 мільйонів гривень

Міжнародний аеропорт Запоріжжя розіграв черговий тендер на будівництво VIP-корпусу за 7 мільйонів гривень

Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» провів черговий багатомільйонний тендер на будівництво VIP-корпусу за 7 765 731 гривні. Про це йдеться в електронній системі «Прозоро».

Не дивлячись на низку скандалів, кримінальні справи, кредит та витрачену чималу суму коштів, запорізький аеропорт є передовою «годівницею» для місцевих можновладців. Ось й на цей раз, підприємство провело черговий тендер на проведення капремонту будівлі аеровокзалу (VIP-корпус), включаючи 1-й і 4-й пускові комплекси.  

Новий пласт роботи передбачає ремонт покрівельного покриття, електромонтажні роботи, утеплення стін, заміну систем водопостачання і каналізації, а також облаштування тротуарів.

Підприємство потенційному підряднику висунуло вимоги щодо надання довідки про наявність в учасника торгів працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід та будуть залучені до виконання зобов‘язань за предметом даних торгів. Працівниками повинні буди наступні кандидати:

 - не менше двох покрівельників;

 - не менше двох кваліфікованих працівників учасника для виконання робіт на висоті;

 - не менше одного стропальника;

Також підрядник повинен надати інформацію про залучення субпідрядників і розрахунок вартості робіт за допомогою програмного комплексу АВК.

Своє бажання брати участь у торгах виявили 5 компаній: ТОВ "ННІ УКРАЇНА", ТОВ "Променерго-Інновація", ТОВ "САНДРОБУД", ТОВ "МІКС-ІНВЕСТ", ТОВ "ДНІПРО РЕМ БУД".

Найменший цінник дали дві компанії: ТОВ "ННІ УКРАЇНА" - 6 190 611,60 гривень та  ТОВ "Променерго-Інновація" - 7 324 900,00 гривень, які й було обрані фаворитами.

Однак пропозицію товариства «ННІ Україна» було відхилено у зв'язку з невідповідністю вимогам тендерної пропозиції, а саме не було докладено скан-копій трудових книжок всіх співробітників, а також вони запропонували замінити деякі будівельні матеріали.                                 

Тож досі рішення чекає  фірма «Променерго Інновація», яка записана на підприємців Олексій Лахатренко і Віктора Бойчевського. Видання «НГ Запоріжжя» повідомляло, що в декларації одного з головних спеціалістів департаменту ЖКГ Запорізької міськради Сергія Гребеннікова вказується, що його дружина отримувала зарплату від Віктора Бойчевского.

Наразі тендерний комітет ще не виніс свого остаточного щодо переможця.

Нагадаємо, Нещодавно КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" замовив реконструкцію та технічне переоснащення радіотехнічних засобів навігації та посадки аеродромного комплексу. Очікувана вартість послуг сягає 7,298 млн грн. Раніше у ТОВ "Трафік Менеджмент Груп" було замовлено нанесення розмітки на злітно-посадковій смузі. Вартість відповідних робіт оцінили в 500 тис. грн. А ще раніше, 14 травня, Запорізькій міжнародний аеропорт оголосив черговий тендер на капітальний ремонт кабельної лінії «Запоріжжя - Ліве Тягова-КП" на 6,934 млн грн.

Варто зазначити, що не так давно місто облетіла новина про обшуки у міжнародному аеропорту Запоріжжя. Однак досконало причину не називали. Подробиці стали відомі в ухвалі Жовтневого районного суду.

Як йдеться у постанові, від 7 лютого, співробітники СБУ мали низку підозр щодо зловживання службовим становищем стосовно експертизи перед ремонтом злітно-посадкової смуги за 35 млн грн та завищені вартості на будівельні матеріали на 7,3 млн грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі