Мільярд на утримання доріг, протистояння головного еколога та очільника Запорізької області, громадськість проти забудови котеджів: підсумки дня

Мільярд на утримання доріг, протистояння головного еколога та очільника Запорізької області, громадськість проти забудови котеджів: підсумки дня

Дайджест подій

На утримання запорізьких доріг за два роки витратять майже мільярд гривень

Аналіз тендерів дозволяє передбачити, які саме фірми стануть переможцями торгів, а також розмір ймовірних «відкатів» для місцевих посадовців.

Державним підприємством «Місцеві дороги Запорізької області» в електронній системі публічних закупівель «ProZorro» у період з 17 по 30 вересня було розміщено 21 оголошення про початок відкритих торгів з надання послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області та штучних споруд. Читайте.

Запорізькі активісти виступили проти забудови котеджного містечка вздовж узбережжя Дніпра

Через забудову місто назавжди втратить частину рекреаційної території, площею майже 20 га, з пляжами та зеленими насадженнями.

Запорізькі активісти звинувачують міського голову Володимира Буряка у кулуарних домовленостях з бізнесом та зареєстрували петицію із вимогою до влади не допустити забудови рекреаційної зони на узбережжі Дніпра на Великому Лузі. Читайте.

Протистояння голови Запорізької ОДА та головного еколога: реальні причини гострого конфлікту

Директор Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації Віталій Гордієнко розкрив справжні причини відсторонення його та заступника від обійманих посад, яку ініціював очільник Запорізької області.

За словами Гордієнка, голова став маріонеткою бізнесмена Дмитра Попова, який, використовуючи свій вплив на очільника області, намагається помститися за давні образи. Читайте.

 

Нова програма Уряду: як видозміняться запорізькі заклади освіти

30 вересня 2019 року Прем’єр-міністр представив Програму діяльності Уряду на наступні 5 років. Для МОН Програмою передбачено 5 чітких цілей.

Така норма міститься в програмі діяльності Кабінету міністрів України, опублікованій на сайті Верховної Ради. Читайте.

 

На Запоріжжі мешканцям через борги відключили воду: громадськість перекрила дорогу (відео)

Сьогодні, 2 жовтня, мешканці села Люцерна Вільнянського району, перекрили одну з місцевих автомагістралей.

Річ у тому, що міський "Водоканал" відключив подачу водопостачання обласному. Наразі вільнянці перекривають трасу державного значення: Харків-Сімферополь. Читайте.

 

Керівництво "Держгеокадастру" зарезервувало 200 га земельних ділянок для атовців

Сьогодні, 2 жовтня, відбулась зустріч учасників АТО та ООС з представниками ГУ "Держгеокадастр". Мета круглого столу - обговорення питання стосовно видачі земельних ділянок для військових.

Так,  в.о. начальника ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області Петро Присяжнюк зарезервував 200 га землі під ділянки для атовців. Читайте.

 

 

 

 

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі