Мільйон гривень та застава за Пустоварова: що приховує декларація запорізького депутата-пенсіонера?

Мільйон гривень та застава за Пустоварова: що приховує декларація запорізького депутата-пенсіонера?

Продовжуючи рубрику "Задекларовані та щасливі", хочемо розповісти вам про матеріальне становище депутата Запорізької міської ради, яка має родзинки.

Костянтин Нагіх - депутат міської ради 7-го скликання від фракції "Опозиційний блок" та член Комісії з питань життєзабезпечення міста. З 2012 року він працює начальником Управління залізничного транспорту ПАТ "Запоріжсталь", кар'єру на якому він почав ще з 1978 року.

У власності подружжя Нагіх - квартира, гараж і дві земельні ділянки загальною площею майже 50 тис. кв.м. Також родина має об'єкт незавршеного будівництва - дачний будинок у с. Лисогірка.

Депутат вирішив обмежитись лише однією авітвкою - Kia Cerato Седан 2006 року випуску.

У 2019 році Костянтин Валерійович отримав пенсію у розмірі 128,8 тис. грн. Натомість, дружина депутата отримала заробітну плату  - 176 тис. грн. Нагадаємо, у 2018 році депутат міської ради вніс заставу в Червонозаводський суд м.Харкова по справі заступника міського голови Анатолія Пустоварова. 

Крім того, у власності подружжя - 539 тис. грн. і 14 тис. доларів. 

Очевидно, загальна кількість доходів родини чимала, якщо дозволяє накопичувати такі суми та вносити застави за своїх близьких знайомих.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі