Мільйон на розробку проєкту та 131 мільйон на його реалізацію: Запорізька обласна клінічна лікарня оголосила черговий тендер

Мільйон на розробку проєкту та 131 мільйон на його реалізацію: Запорізька обласна клінічна лікарня оголосила черговий тендер

Відомо, що у наш час та у зв'язку з новими реаліями через епідемію коронавірусу одним із найстратегічніших об’єктів країни стають медичні заклади, які намагаються фінансувати у повному обсязі, не дивлячись на свої нюанси. Тому лікарні діють за принципом «поки дають – треба брати», як це робить КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР, яка оголосила тендер на термомодернізацію будівлі головного корпусу, вартістю - 131 322 614,60 гривень. Про це стало відомо із системи "Прозоро". 

Так, лікарня планує зробити комплекс енергоефективних заходів від проведення енергоаудиту, установки енергоефективного та регулюючого обладнання до утеплення зовнішніх стін, які значно скорочують енергоспоживання. Тобто зробити повний «фарш» від покрівлі до водопроводу та вентиляції. Технічна документація охоплює безпосередньо покупку відповідного обладнання та матеріалів, їх установка та монтажні та демонтажні роботи.

Керівництво лікарні планує провести аукціон першого квітня, де й визначить переможця, від якого 31 березня 2021 року очікує прийняти готову роботу.

Однак, як виявилось, це вже не перша спроба обласної лікарні провести торги. Так, 6 квітня було проведено аукціон на проведення аналогічних робіт, у яких брали участь дві компанії: ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПРОГРЕСТЕХБУД", яка запропонувала 130 999 999,20 гривень та ТОВ "Компанія Позитив" - 131 200 000,00 гривень. Однак тендерний комітет не обрав переможця через невідповідність.

ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПРОГРЕСТЕХБУД" надав об’єми менше, аніж зазначено та потребує того тендерна документація.

Щодо ТОВ "Компанія Позитив", то вони не надали електронної банківської гарантії.

Тож, не знайшовши добропорядного підрядника, лікарня не довго горювала та оголосила новий «кастинг».

Треба зауважити, що пристойну суму обласна лікарня виділяє не тільки на самі роботи по будівництву, до цього передувала розробка самого проєкту, тендер на який був оголошений 2 роки тому.

Так 6 липня 2018 року клінічна лікарня оголосила тендер на Послуги з розробки проекту, інвентарний номер будівлі 10310028: «Термомодернізація будівлі головного корпусу, у сумі – 1 158 567 гривень.

До підрядника висувалась низка вимог, де до проєктного рішення необхідно застосовувати енергоощадні заходи, проектно-кошторисну документацію виконати за розділами згідно з завданням на проєктування та розділити по кожному блоку окремо (розділами), виконати основні технічні обстеження будівель та споруд, тощо.

У аукціоні брали участь два товариства ТОВ "ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ" та ТОВ "АМД БУДСЕРВІС". Однак й тут не обійшлось без прискіпливого аналізу одного із підрядників, а саме ТОВ "ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ". За відповіддю тендерного комітету, відповідна компанія не надала документи про підтвердження своєї кваліфікації. Тож учасник, відповідно й переможець залишився один - ТОВ "АМД БУДСЕРВІС", які запропонували  за свою роботу - 800 000 гривень.

Тож новим учасникам залишається побажати тільки успіху та детально готувати свої документи.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі