Мільйон на шкуродерню, боротьба за ринок збуту, Запорізька міськрада без Пустоварова: підсумки дня

Мільйон на шкуродерню, боротьба за ринок збуту, Запорізька міськрада без Пустоварова: підсумки дня

Найголовніше за 20 листопада

Губернатор Запорізької області розпорядився мільйоном гривень на користь шкуродерні

Губернатор Запорізької області не поспішає відновлювати свою заплямовану репутацію, навпаки, повна некомпетентність Віталія Туринка вже не має меж.Відтак, 11 листопада 2019 року голова Запорізької обласної адміністрації видав розпорядження № 539 «Про доцільність надання фінансової допомоги підприємству об’єднання громадян «Дім ремесел», майже на мільйон гривень, про це повідомляє видання "Important". Більше тут.

Запекла боротьба за ринки збуту: жорсткий варіант від запорізького податківця

Ми продовжуємо вивчати спосіб життя начальника Запорізьке управління Офісу великих платників податків ДФС Романа Афонова, про багатомільйонні статки сім’ї якого ми розповідали у попередній публікації.

Сьогодні ж розкажемо про запеклу боротьбу за ринки збуту та знищення конкурентів, які точаться у Запоріжжі останні роки між ТОВ «Сяйвомет» та «НВО «Укрпромекологія». Більше тут.

Запорізька міська рада без Анатолія Пустоварова?

27 листопада у Запорізькій міській раді відбудеться чергова сесія. Одне із запитань на порядку денному в черговий раз — відставка Анатолія Пустоварова з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Це злободенне питання для депутатського корпусу, підіймається не вперше. На 44-ій сесії міської ради відбулось поіменне голосування за внесення до порядку денного питання про відставку пана Пустоварова. Підтримали ініціативу всього 22 депутати, серед них, неочікувано для всіх — Володимир Буряк. Проте дізнатись думку з приводу даного рішення у пана мера не вдалось — на запитання журналістів не відповідає. Як підсумок, голосів не вистачило — рішення не прийнято. Більше тут.

«Ставте понад усе пріоритети своєї дитини», - інтерв’ю із запорізькою психологинею

 «Людство зобов’язане дати дитині найкраще», - йдеться у Декларації ООН. І справді, кожна дитина потребує дорослої опіки,  уваги, турботи, любові, захисту і постійної підтримки.  Щороку 20 листопада світ відзначає День дитини, метою якого є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, що стосуються  забезпечення благополуччя дітей.

У сучасному світі дітей спіткає чимало соціальних проблем, які призводять до різноманітних наслідків. Все частіше доводиться чути про булінг у школах, який часом переходить усі межі. Бійки між школярами і психологічне насилля можуть нанести непоправної шкоди дитині. Та як розпізнати це явище і правильно побудувати механізм боротьби з ним, розповіла психологиня та системна сімейна розстановниця Юлія Горук. Більше тут.

Всюди свої люди: Новий начальник кримінальної поліції Запоріжжя - сумчанин

У Запоріжжі  представили нового начальника управління кримінальної поліції, ним став Руслан Невожай.

Руслан Невожай,  у структурі МВС працює з 1996 року. До свого призначення  працював начальником Управління стратегічних розслідувань в поліції Сумської області, де до речі працював начальник поліції — Микола Лушпієнко, який напевно вирішив перетягнути всіх свої «колег» з Сумщини до Запоріжжя. Більше тут.

Таємнича запорізька Хортиця

Наша редакція продовжує знайомити наших читачів з мальовничими місцями Запоріжжя, на черзі острів Хортиця. 

Як би не було сумно, але козацька доба минула. Після зруйнування Січі, Катерина II робить щедрий подарунок князю Потьомкіну — український острів Хортиця.
Князь вчинив несподівано і наказав посадити на острові фруктовий сад. В кінці XVIII століття хортицькі землі переходять у власність держави, а далі — німецьким колоністам. Німці прогнали звідси останніх козаків. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі