Мільйони на амброзію, "небюджетна" дезінформація та статки запорізької судді: підсумки дня

Мільйони на амброзію, 'небюджетна' дезінформація та статки запорізької судді: підсумки дня

Про найважливіше 15 травня.

Щороку Запорізька міська рада витрачає мільйони гривень на боротьбу з амброзією

У березні 2016 року Запорізька міська рада прийняла Програму щодо боротьби  з карантинними рослинами на території міста на 2016-2025 роки. Левова частина цієї програми стосується збору постійних комісій, мобільних груп, пропаганда й «розмита» боротьба. (Читати)

"Насудила" на 600 тисяч: запорізька суддя оприлюднила свої статки

Чесна і порядна держава тримається на справедливих судах, чого не можна сказати про нашу країну. З огляду на те, що український суд є наболілою та злободенною темою, ми вирішили проаналізувати "свіжу" декларацію однієї з представниць закону у Запорізькій області. (Читати)

Дезінформація про коронавірус коштувала запорізькому бюджету сотні тисяч гривень

8 травня під час інтерв'ю телеканалу #Украіна24 заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко розповів, що влада закривала парки та обприскувала вулиці не для впливу на епідеміологічний процес, а для психологічного ефекту на українців. (Читати)

Банкрут чи мільйонер: депутат Запорізької облради та гендиректор «Ін Тайму» задекларував близько 3 млн доходів

У стародавні часи найбільш популярним та доступним засобом зв'язку були поштові голуби, тому особи з підприємницькою жилкою займалися відповідним бізнесом, який приносив непоганий дохід. Часи минули, голубів замінили комп’ютери, однак одне залишилось досі незмінне – великий дохід. Як ніхто інший, у цьому розуміється  депутат Запорізької обласної ради Сергій Грачов, який є гендиректором компанії «Ін Тайм», приватних експрес-перевізників. (Читати)

"Три сходинки під склом": запорізька влада нехтує місцевою історією заради одного об'єкта?

У Запоріжжі триває реконструкція "скверу Піонерів". У ході ремонтних робіт працівники виявили старовинні сходи, які аж надто зацікавили міського голову Володимира Буряка. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі