Мільйони у декларації запорізької екологині: "дружина чоловіка" чи успішна чиновниця?

Мільйони у декларації запорізької екологині: 'дружина чоловіка' чи успішна чиновниця?

Ми продовжуємо нашу постійну рубрику "Задекларовані та щасливі", у межах якої аналізуємо майнові статки запорізьких чиновників і депутатів. Сьогодні на порядку денному - декларація запорізької екологині, яка чимало присвячена її чоловікові.

Інна Сєрякова - перша заступниця начальника - перша заступниця Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області. Усе зазначене майно посадовиця розділяє зі своїм чоловіком.

Так, родина володіє квартирою, гаражем, двома автомобілями - Mazda 3 2006, Subaru Forester 2009, - а також мотоциклом Lifan LF250-B 2014.

Чоловік Інни Сєрякової є бенефіціаром чотирьох фірм - ТОВ І.С. Груп, ТОВ Тібет Груп, Воля-Інвест і Голд Холдінг Груп. Однак, Сергій Геннадійович отримує заробітну плату за сумісництвом ще в одному товаристві - ТОВ "Центр Шамбала". Так, загальна сума доходів чоловіка чиновниці у 2019 році становив 657 тис. грн.

У свою чергу, екологиня отримала за основним місцем роботи 416 тис. грн., а також 16 тис. грн. соціальних виплат.

Не обійшлась родина і без заощаджень. Подружжя має у власності 2,492 млн грн., які також зареєстровано на чоловіка Інни Анатоліївни.

Однак, при доході чиновниці, вона декларує лише одну з автівок, яка належить їй на праві оренди.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі