Мільйони заощаджень і три квартири: що приховує декларація голови запорізької РДА

Мільйони заощаджень і три квартири: що приховує декларація голови запорізької РДА

Кожна декларація, наповнена цікавою інформацією, не проходить повз нашої уваги. Тож сьогодні у постійній рубриці "Задекларовані та щасливі" хочемо познайомити вас зі статками голови однієї із запорізьких РДА.

Валерій Мостовий - очільник Районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району. Крім того, аналітична система свідчить про те, що посадовець є співзасновником "Речового ринку "Анголенко" та ГО "Запорізька справа". 

Крім того, Валерій Олександрович у 2015 році балотувався до Запорізької міської ради від "Опозиційного блоку", однак не пройшов до депутатського складу.

Отже, повернемось до декларації чиновника.

Так, родина Валерія Мостового володіє двома квартирами та невеликою земельною ділянкою загальною площею 369 кв.м. Крім того, чиновник є власником квартири у БЖК "Тихий центр", що належить Запорізькій міськраді. Наразі об'єкт знаходиться на стадії будівництва.

Голова РДА володіє легковим авто Nissan Juke 2017.

У 2019 році Валерій Олександрович отримав заробітну плату в розмірі 292 тис. грн. Натомість, дружина посадовця не вказала свій дохід, обмежившись вказівкою про зайняття підприємницькою діяльністю. Крім того, вона не надала інформацію про місце свої роботи та розмір заробітної плати.

Однак, обрання позначки «Член сім’ї не надав інформації» є підставою для повної перевірки інформації, яка підлягає відображенню в декларації, щодо членів сім’ї суб’єкта декларування відповідно до абзацу четвертого частини першої статті 50 Закону.

Грошові активи, якими володіє родина Мостового, лише дають підстави здогадуватись про дохід дружини. При річній зарплатні чиновника (292 тис. грн), він виступає власником 1,750 млн грн. заощаджень. 

Крім того, декларація містить цікаві відомості про кредити, взяті Валерієм Мостовим у 2008 році на суми 68,4 та 42,2 тис. доларів. Очевидно, ці гроші були потрібні чиновнику на розвиток власного бізнесу, адже в минулому він був підприємцем.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі