Мільйонна зарплатня та подарунки від роботодавця: що містить декларація депутата Запорізької облради?

Мільйонна зарплатня та подарунки від роботодавця: що містить декларація депутата Запорізької облради?

Майже кожен депутат полюбляє гроші, і це не секрет. Ми не випадково кажемо "майже", адже маємо надію, що десь в Україні знаходиться той самий чесний обранець, образ якого малює кожен виборець. Та сьогодні мова йтиме про депутата, який непогано живе за рахунок свого роботодавця.

Віталій Хрол - депутат Запорізької обласної ради від фракції "Опозиційний блок" та член комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регулярної політики та підприємництва. 

Варто зазначити, що на президентських виборах у 2019 році Віталій Хрол був однією з довірених осіб кандидата у президенти Юрія Коробова, Дніпроруднівського міського голови.

Декларація "опоблоківця" невелика, але цікава.

Віталій Хрол є власником двох квартир, одна з яких, очевидно, належить йому на праві спільної власності з батьками. Однак, 24 січня він став власником ще одного житла, придбаного за кошт ПрАТ "ЗЗРК" - його роботодавця. Вартість квартири на дату набуття становила 1,471 млн грн. 

У 2017 році депутат придбав собі легкову автівку - Skoda Octavia A7 2016 - за 409 тис. грн.

Основним місцем роботи обласного обранця є Запорізький залізорудний комбінат, де він обіймає посаду директора персоналу. Заробітна плата за непосильну працю Віталія Хрола у 2019 році становила 1,780 млн грн. Заробляючи такі гроші, обранець самостійно міг придбати квартиру за 1 млн 471 тис. грн.

При цьому, грошові збереження депутата становлять 100 тис. доларів (приблизно 2,7 млн грн.). 

Очевидно, Віталій Іванович почувається непогано, адже ЗЗРК дає йому не лише чималий прибуток, але й дороговартісні подарунки.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі