Новий депутат Запорізької міської ради задекларував мільйонні доходи

Новий депутат Запорізької міської ради задекларував мільйонні доходи

Поки запорізькі можновладці готуються до прийдешніх виборів, плануючи свої передвиборчі компанії та розробляючи спокусливі обіцянки, тим часом, деякі персоналії тільки «дорвались» до влади. У квітні в Запорізькій міській раді відбулись кадрові зміни у складі партії «Укроп». Так, новим депутатом став заступник начальника плавильного цеху «Запорізького феросплавного заводу» - Дмитро Тарадай, декларацію якого й будемо розглядати.

Нагадаємо, у грудні 2019 року несподівано помер депутат міськради Сергій Балашов. Згідно з законодавчими нормами, його місце має зайняти наступний у списку кандидат від партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП".

Наступним зазначеним у списку був Дмитро Камейко, але, займаючи крісло депутата Запорізької облради, він відмовився від мандата. Саме тому право перейшло наступному кандидату - Дмитру Тарадаю. Зазначається, що новий депутат міськради обіймає посаду заступника начальника цеху Запорізького заводу феросплавів. Проте відомостей про матеріальне становище в обранця на той час не було, тож після офіційного оприлюднення знайомимо вас зі статками депутата.

Про своє майнове становище пан Тарадай звітує разом із родиною: дружиною Ольгою та донькою Дар’єю.

Тож серед нерухомості депутат зазначає наявність двох квартир у Запоріжжі, у спільній власності, площами – 39,63 та 42,78 м2.

Їздить обранець на Skoda Octavia A5 2010 року випуску, яку придбав у 2018 році.

Skoda Octavia A5

Серед основних джерел доходу Дмитро Тарадай зазначає заробітну плату – 418 650 гривень та виплати страхові, соціальні, роботодавця, профспілок – 27 481 гривню.Дружина Ольга зазначає дохід від соціальної допомоги  та додаткового блага – 47 327 гривень.

Серед грошових активів у подружжя зберігається у готівці 400 тисяч гривень та 50 тисяч доларів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі