Депутат Запорізької міськради задекларував мільйонні позики та активний бізнес

Депутат Запорізької міськради задекларував мільйонні позики та активний бізнес

Депутати Запорізької міської ради - одна з найцікавіших категорій у нашій постійній рубриці "Задекларовані та щасливі". Статки місцевих обранців зазвичай сягають досить цікавих рівнів. Сьогодні ми поговоримо саме про таку постать запорізького муніципалітету.

Руслан Божко - депутат Запорізької міської ради від фракції "Опозиційний блок" та власник активного бізнесу. Також з 2016 року Руслан Анатолійович є радником міського голови Володимира Буряка. Раніше повідомлялося, що Руслан Божко увійшов до ТОП-5 найбагатших депутатів Запорізької міської ради за рівнем статків 2017 року, а також до ТОП-5 депутатів із найбільшими заробітками за 2017 рік.

"Свіжа" декларація обранця наповнена цікавинками, тож перейдемо до її аналізу.

Руслан Анатолійович володіє двома квартирами, двома гаражами, а також орендує кімнату у ПАТ ЗМК "Запоріжсталь". На стадії будівництва у родини також знаходяться деякі об'єкти. Зокрема, дружина має чотири недобудовані квартири від Київської міськради, якими володіє на підставі інвестиційного договору, а також два машиномісця. 

Також дружина депутата володіє коштовною каблучкою, але в декларації не вказана ні модель ювелірного виробу, ні його вартість.

Транспортний парк у родини Божків складається лише трьох автівок та двох водних засобів - Hyundai IX35 4WD Style 6AT 2012, Toyota Land Cruiser 150 2012 (корпоративна машина), Mercedes-Bens GLE 250 2017 (корпоративна машина), BRP RXT RS 2013, Beneteau BP25 2002.

Руслан Божко має корпоративні права на ТОВ "Астра Капітал Груп" та "Aelios Ltd". Він є бенефіціарним власником першої фірми, а також АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Аланд Інвест", ТОВ "Арт Інфо", ТОВ "Токмак Солар Енерджі", ТОВ "Відновлювальна Енергія Запоріжжя".

У 2019 році депутат отримав 57,6 тис. грн заробітної плати від ТОВ "Астра Капітал Груп", 217 тис. грн банківських процентів, 3,593 млн грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, 6,160 млн грн зарплатні від ТОВ "ТСЄ" та 1,8 млн грн гонорару від останньої фірми. Натомість, дружина місцевого обранця отримала 4,921 млн грн доходу від ФОП Тертична А.В., 154 тис. грн страхових виплат та 9,9 тис грн. від надання майна в оренду ПП "Нацпрод".

Грошові збереження подружжя навіть важко порахувати. Загалом у готівці родина зберігає 1,949 млн грн, на банківських рахунках - 1,403 млн грн. Однак, Божки позичали третім особам чималі кошти - 18,960 млн грн для ТОВ "Токмак Солар Енерджі", 69,136 млн грн для ТОВ "ВЄЗ" та 5,1 млн грн для Галини Божко.

Крім того, у грудні 2019 року Руслан Анатолійович отримав позики від ТОВ ФК "Фалькон" (4,041 млн грн) та ТОВ ФК "Фрейзер" (5,959 млн грн), а також фінансову допомогу від ТОВ "Астра Капітал Груп" (14,898 млн грн).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі